Skocz do zawartości
uniden

Telewizor do grania VA do 2tyś zł

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 6m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1,5-2m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Niemal idealnie wprost ekranu
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Prosto na ekran
7. Jaki masz obecnie telewizor ? SKYMASTER SM 43001
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Matrycę VA, HDR jeżeli w ogóle będzie zauważalny bez odpowiedniej jasności, kontrastu i 4k ;d
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Tylko PS4 FAT
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 4-8
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Obojętnie(ew. która lepiej się sprawdzi grach;d)
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Żadnych
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Nie
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 100% konsola PS4 FAT(jw)
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? W bardzo przybliżonych ilościach godzin w dzień i wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? między 49-55'
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Jak się szybko psują ^_^(serio - po tym jak grałem 3 lata na ubogim skymasterze nie przeszkadza mi nic innego)
19. Preferencje co do marki ? Gancegal
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2000zł

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Możliwe



Dzień Dobry

Większość informacji podałem wyżej, mogę dodać że znalazłem telewizor który mi bardzo odpowiada  https://allegro.pl/oferta/telewizor-led-philips-55pus6523-12-55-4k-uhd-7825900597?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed - problem z nim jest taki że nie potrafię sprawdzić ani znaleźć informacji czy ma matrycę VA. www.displayspecifications.com ta strona nie posiada tego modelu albo jestem nie udolny w znajdowaniu ;d.
Chętnie poczytam i poznam opinie jaki telewizor do tej kwoty polecicie według moich kryteriów. Podkreślę że ważna będzie dla mnie matryca VA. Wiem że za 2000zł nie mogę liczyć na wiele ale wierzę że jest ktoś kto zna się na tyle by polecić mi duży telewizor(55 cali nawet preferowane ale 49 też będzie w porządku) z ładnym jak na mój budżet obrazem =)

Miłego dnia!


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung UE49MU6472 powinien być dobrym wyborem.

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...