Skocz do zawartości
bogo999

hitachi 55"

Rekomendowane odpowiedzi

jakieś 1,5 roku temu kupilem za namowa dystrybutora Hitachi 55" , wymieniając Fujitsu 50" na omawiane Hitachi . i kilka dni temu spotkał mnie zawód. moja Plazma za 30tys odmówiła współpracy. Po prostu nie świeci dobrze ze sprzedawca poczuwa sie do czegoś, ale zmienił sie dystrybutor. Gwarancja się skończyła- rok , Paluj się frajerze sam. Nie kupujcie ludziska tej marki i patrzcie czy sprzedawca jest np Panasonic Polska bo ich obowiązują nasze przepisy, a przedstawiciele maja nas w głębokim poważaniu. To dobry telewizor-plazma może najlepszy na czas gdy go kupowałem (stosunek jakości do ceny) ale dystrybutor zawsze nas oszuka bo mu się opłaca sprzedać i na tym koniec. Nawet rękojmi niechcą uznać- niby dodatkowy rok ale czy ktoś z nas kupuje telewizor za 30tys na dwa lata a co dalej. Jak kupiłem a w sumie mój ociec Sony w latach 70 to do dziś działa i nigdy się nie zepsuł. szkoda ze dził Sony wciska szmelc w postaci LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bogo999' post='39564' date='20.02.2007, 09:58 ']...
moja Plazma za 30tys odmówiła współpracy.
...[/quote]

Wyrazy wspolczucia!
Faktycznie nie ciekawa sytuacja. A sam zapatrywalem sie na ta plazme. Moja partnerka strasznie sie na nia "najarala" ale wyszlo tak ze kupilismy panasa.

Aktualnie mieszkam w Australii, gdzie kazdy z tego typu sklepow swiadczy za dodatkowa oplata (w granicach 1-2% wartosci sprzetu) gwarancje na dodatkowych pare lat. Tak wiec co kolwiek kupilem mam extra 5 lat dodane do gwarancji producenta sprzetu.
Jak wynika z twojego postu - warto bylo!

Sprawdzales juz z serwisem czy znaja podobne usterki i ile bedzie cie to kosztowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie przyjemna sytuacja.
a czy moze kontaktowal sie kolega bezposrednio z hitachi polska?
bo z tego co wiem to dystrybutorzy hitachi w polsce to rozni byli i sie co chwile zmieniali....

ja bym zaatakowal prosto do hitachi polska z taka sutacja i czekal co dpowiedza.....

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ciągu dwóch lat od zakupu mamy prawo reklamować towar u sprzedawcy. Nie ma to nic wspólnego z gwarancją udzieloną przez producenta czy dystrybutora.
Więcej informacji np. na stronie [url="http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=390"]http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=390[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='twEEtR' post='39573' date='20.02.2007, 02:46 ']Wyrazy wspolczucia!
Faktycznie nie ciekawa sytuacja. A sam zapatrywalem sie na ta plazme. Moja partnerka strasznie sie na nia "najarala" ale wyszlo tak ze kupilismy panasa.

Aktualnie mieszkam w Australii, gdzie kazdy z tego typu sklepow swiadczy za dodatkowa oplata (w granicach 1-2% wartosci sprzetu) gwarancje na dodatkowych pare lat. Tak wiec co kolwiek kupilem mam extra 5 lat dodane do gwarancji producenta sprzetu.
Jak wynika z twojego postu - warto bylo!

Sprawdzales juz z serwisem czy znaja podobne usterki i ile bedzie cie to kosztowac?[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bogo999' post='39564' date='19.02.2007, 23:58 ']jakieś 1,5 roku temu kupilem za namowa dystrybutora Hitachi 55" , wymieniając Fujitsu 50" na omawiane Hitachi . i kilka dni temu spotkał mnie zawód. moja Plazma za 30tys odmówiła współpracy. Po prostu nie świeci dobrze ze sprzedawca poczuwa sie do czegoś, ale zmienił sie dystrybutor. Gwarancja się skończyła- rok , Paluj się frajerze sam. Nie kupujcie ludziska tej marki i patrzcie czy sprzedawca jest np Panasonic Polska bo ich obowiązują nasze przepisy, a przedstawiciele maja nas w głębokim poważaniu. To dobry telewizor-plazma może najlepszy na czas gdy go kupowałem (stosunek jakości do ceny) ale dystrybutor zawsze nas oszuka bo mu się opłaca sprzedać i na tym koniec. Nawet rękojmi niechcą uznać- niby dodatkowy rok ale czy ktoś z nas kupuje telewizor za 30tys na dwa lata a co dalej. Jak kupiłem a w sumie mój ociec Sony w latach 70 to do dziś działa i nigdy się nie zepsuł. szkoda ze dził Sony wciska szmelc w postaci LCD.[/quote]
Kosztowało mnie to dokładnie 1000zł , uszkodzony był zasilacz. Ale wynika to jedynie z zyczliwości sprzedawcy, który plazme na swoj koszt odebral dostarczyl do serwisu. Po trzech dniach zawisła na swoim miejscu . Nerwy pozostaną moim wspomnieniem. Rozgladam się za wyminą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...