Skocz do zawartości
Piotr Nowy

Telewizor 43'' do 1600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

trafiłem tutaj, bo szukam porady odnośnie zakupu telewizora. Zazwczaj jak coś kupuję, to drążę temat do samego dna. Tutaj sprawa się skomplikowała, bo im więcej dowiedziałęm się na temat telewizorów, tym bardziej budżet musiał wzrosnąć. W związku z tym, że używam TV wyłącznie do netflixa i youtube (brak standardowej telewizji), czasem do gier, założyłem sobie budżet którego nie chcę przekroczyć: 1600zł. Rozmiar telewizora to 43 cale. Telewizor będzie wisiał na ścianie. W tej cenie wybrałem 3 modele (odpadł samsung bo nie ma wyjścia słuchawkowego które musi być):

*Sharp LC-43UI8652E - Cena 1549zł - najbardziej podoba mi się wygląd tego tv. jest najcieńszy. Bardzo mało opinii w internecie. Mam sentyment do tej marki z dzieciństwa ale podobno się trochę popsuła. 

*LG 43UK6400 / 43UK6500 - cena 1499/1699 - najlepsze parametry, odświeżanie 100hz, teoretycznie najlepszy obraz, ale nie lubię LG

*Philips PUS6703/12 - dobre parametry, odświeżanie 50hz, ambilight

Najlepszy z telewizorów (wg parametrów i niezawodności) po moim researchu wydaje się być Panasonic TX-43FX600E, ale nie chcę wydawać 2000zł. 

Jakieś rady/ opinie/ sugestie? 

Z góry dziękuję,

pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej IPS. nie lubię głębokich kontrastów, wolę spokojne barwy, żeby nie męczyć wzroku (pracuję przy komputerze cały dzień). Poza tym mam zasłony na oknach w pomieszczeniu z telewizorem, więc na pewno nie będzie tam za jasno. aha i widzę że jesteś z Poznania - ja też. Rozważałem sklep komputronik, x-kom w kupcu poznańskim lub rtv euro agd w komornikach lub którymś z centrów handlowych.

Edytowane przez Piotr Nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pasuje Ci IPS, to brałbym tylko Panasonic :). Druga opcja - Sony 43XF7005, ale to tylko 4 zł taniej...

Edytowane przez radosuaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Radosuaf. Masz rację, ten Panasonic jest super, sony też rozważałem. No ale to już 2000zł.

Nie ma sensu kupować za 1500 żadnego z tych co wymieniłem Sharp/LG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...