Skocz do zawartości
andrzej_abc

Kalibracja Philips 49PUS8303

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informację - posiadam TV Philips 49PUS8303 na naszej stronie jest pełny raport kalibracyjny tego telewizora: https://hdtvpolska.com/wp-content/uploads/2018/05/Philips-PUS8303.pdf - wiem, że ten raport jest do "konkretnej sztuki TV" ale chciałbym sprawdzić czy ta kalibracja nie pasowała by do mojego egzemplarza - W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTAĆ TEN RAPORT - JAKIE , KTÓRE WARTOŚCI Z RAPORTU WPROWADZIĆ I W JAKI SPOSÓB DO MENU MOJEGO TV.  Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam Andrzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, andrzej_abc said:

Proszę o informację - posiadam TV Philips 49PUS8303 na naszej stronie jest pełny raport kalibracyjny tego telewizora: https://hdtvpolska.com/wp-content/uploads/2018/05/Philips-PUS8303.pdf - wiem, że ten raport jest do "konkretnej sztuki TV" ale chciałbym sprawdzić czy ta kalibracja nie pasowała by do mojego egzemplarza - W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTAĆ TEN RAPORT - JAKIE , KTÓRE WARTOŚCI Z RAPORTU WPROWADZIĆ I W JAKI SPOSÓB DO MENU MOJEGO TV.  Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam Andrzej.

Hej,

Ja w troche innej kwestii.
Właśnie kupiłem ten sam TV i stoi on na podstawie dołączanej firmowo. Problem polega na tym że jest TV jest lekko przechylony do tylu i nie wiem czy do końca to tak powinno być. Daj znać czy u Ciebie to tez jest tak zrobione proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Możesz spróbować wklepać te co są poniżej :


 

https://hdtvpolska.com/forum/topic/43341-philips-pus8303-test-2018-android-tv-49-z-ambilight-i-ultra-hd-4k-hdr/?page=2

 

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Jarek Ka Kalinowski napisał:

Hej,

Ja w troche innej kwestii.
Właśnie kupiłem ten sam TV i stoi on na podstawie dołączanej firmowo. Problem polega na tym że jest TV jest lekko przechylony do tylu i nie wiem czy do końca to tak powinno być. Daj znać czy u Ciebie to tez jest tak zrobione proszę.

Wszystko w normie  - tak ma być, gdy montowałem podstawę, blacha, która wsuwana jest od spodu w "korpus" i przykręcana czterema wkrętami była bardzo ciasno spasowana (wchodziła z oporem) otwory idealnie spasowane z gwintowanymi otworami w korpusie. Cały ekran lekko przechylony do tyłu - podstawa bardzo stabilna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...