Skocz do zawartości
mmniammm

Dobry projektor 3D do użytku domowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Postanowiłem sprawić sobie troszkę luksusu w postaci projektora.

Nie mam kompletnie pojęcia o temacie, a wybór jest straszny. Chciałbym podpytać speców o radę na co zwracać uwagę przy wyborze, a może moglibyście podać konkretne modele warte uwagi?

szukam sprzętu do domu ale zależy mi na funkcji 3D.

I jeszcze jedno pytanie, planuje zakup tv, a projektor byłby tylko do filmów. Spuszcza y ekran na ścianę gdzie wisi 65 calowy tv.. Taka koncepcja.

Czy myślicie, że warto do użytku codziennego tv a od święta, na film projektor, czt może rozważyć lepszy projektor do użytku codziennego i do wszystkiego?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek ważna sprawa: jaki budżet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, Gmeru said:

Na początek ważna sprawa: jaki budżet?

Myślę że w idealnym świecie chciałbym wydać jak najmniej moc dostać jak najlepszy ?

Ale myślę że do 3, 4 tys zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2018 o 01:10, mmniammm napisał:

Myślę że w idealnym świecie chciałbym wydać jak najmniej moc dostać jak najlepszy ?

Ale myślę że do 3, 4 tys zł

To za ekran + projektor?

Sprzęt nowy czy używany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Ci? ?

Gdybym się znał to bym nie podpytywal.

Nie wiem z ilu, skoro jesteś specjalistą możesz odpowiedzieć co byłoby na pewno bardziej pomocne niż szydera.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę :)Tylko

 jeśli już chce Ci się mi dopoec to ok,, ale fajnie gdybyś coś doradzil?

Jestem laikiem w temacie a wybór jest mega duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre 3D  wymaga więcej lumenów i najlepiej biały ekran . Sony HW 55 z 1800 lm daje już bardzo dobry efekt 3D . Jvc z 1300 lm jest już troszkę za ciemny 

Wszystko jeszcze zależy  jak duży obraz chcesz uzyskać.  

I najważniejsze , dobra kalibracja u Macieja K. 

Fabryczne ustawienia są bardzo rozjechane w oddaniu prawidłowych barw kolorów  ( duże przekłamania ) 

Gdzie  kolega mieszka  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jasność jest w moim przypadku bardzo ważna jeśli zakładam że będzie on używany raczej od święta, wieczorami. Dzięki za info.

Zastanawiam się jeszcze czy warto wydawać taka kasę na sprzęt który będzie używany wieczorami i od święta, czy może starczy jakiś tani model? Co myślicie?

Nie potrzebuje żadnych dodatkowych opcji, będzie podłączony do kompa. Nawet 3d w sumie nie jest bezwzględnie potrzebne.

Mieszkam w uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epson tw 5650 za 3500 lub tw 6700 za 4500. Markowe sprzęty idealnie nadają się do jasnego salonu.  A zwłaszcza 6700 który można oglądać w dzień przy częściowo przys. oknach.  Do 3d idealny w nocy w trybie eco piękny kontrastowe obraz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 hours ago, boood said:

Epson tw 5650 za 3500 lub tw 6700 za 4500. Markowe sprzęty idealnie nadają się do jasnego salonu.  A zwłaszcza 6700 który można oglądać w dzień przy częściowo przys. oknach.  Do 3d idealny w nocy w trybie eco piękny kontrastowe obraz. 

Dzięki... Popatrze na te sprzęty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projektor LCD  nie da , Tobie czerni . Jest bardzo wrażliwy na kurz i bardzo delikatny układ lusterek .

Najlepiej zobacz wszystkie 3 technologie .  Iloma £ dysponujesz na projektor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...