Skocz do zawartości
Mantou

TV 55" 4k/120hz/VA do 3500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? Duże
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? do 20 stopni
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Telewizor jest we wnęce, słońce świeci od boku
7. Jaki masz obecnie telewizor ? KS 7000 (natomiast TV aktualnie poszukiwany nie jest dla mnie)
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 4K, matryca VA dla lepszych kolorów, 120HZ
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD/4k (netflix)
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? 
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? 
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Netflix/utube/hbogo
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 55" lub 58"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? 
19. Preferencje co do marki ? Osobiście posiadam Samsunga KS7000 i jestem z niego bardzo zadowolony, nie wiem jak inne marki.
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3500

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Możliwe, jeśli kolory będą bardzo odbiegać od normy.

 

Hej,

 

Poszukuję telewizora jak w odpowiedziach powyżej, wpadł mi w oko model SAMSUNG UE55NU8042 (lub jego wariacje w zależności od sklepu). Polecacie? jest coś lepszego w tej cenie?

Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Samsung UE55NU8042. Nie ma nic lepszego na dzień dzisiejszy, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym rozmiarze na 120 Hz matrycy VA będzie nowy model Sony XG80 na 2019 rok, ale na razie nie wiadomo czy będzie miał jakiekolwiek strefy wygaszania i jeszcze nie wiadomo kiedy będzie dostępny w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mmpeg-4 napisał:

W tym rozmiarze na 120 Hz matrycy VA będzie nowy model Sony XG80 na 2019 rok, ale na razie nie wiadomo czy będzie miał jakiekolwiek strefy wygaszania i jeszcze nie wiadomo kiedy będzie dostępny w sklepach.

Nie wcześniej niż w kwietniu 2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Waldo94 napisał:

Nie wcześniej niż w kwietniu 2019.

Teraz obadałem temat jak to było z ofertą na 2018 i było tak że pierwszy oficjalne Polskie ceny  pojawiły się na samym początku marca a pierwsze sztuki nowych modeli zaczęły się pojawiać pod koniec marca. Ciekawe czy w tym roku będą wcześniej.

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi, W takim razie kupuję :) W Neonet dodają soundbara HW k360 za 1zł i wychodzi akurat 3,5k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy obecnie telewizor SAMSUNG UE55NU8042 warto kupić w cenie 3499 PLN czy może poczekać bo jeszcze stanieje? Czytałem, że lepiej po nowym roku kupić bo będą wchodzić nowe modele i na stare będą wyprzedaże. Szkoda, że nie ma już promocji na soundbar za 1 PLN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...