Skocz do zawartości
DamianRos

Przestroga przed sklepem !

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Szanowni forumowicze postaram się najkrócej jak się da Wam opowiedzieć o historii która przechodzę z tv Samsung ks 9500. Tv zakupiłem ponad rok temu w sklepie x.Narazie dam im szanse na pozytywne zakończenie sprawy.Tv zepsuł się 7 tyg temu. Pierwsza rzecz która była absurdalna to to iż nie dostałem żadnego pokwitowania odebrania tv przez kuriera. Z racji tego iż napisali w mailu że tv dotarł odpuściłem temat.

Gwarancję mam sklepową nie producenta. Od tego czasu dostaje informacje że płyta idzie z Włoch już 4 tygodnie. Informacje które uzyskuje są wyłącznie efektem moich dziesiątek telefonów do tego sklepu. Sami od siebie nic nie piszą nic nie dzwonią. Pare dni temu poprosiłem żeby kierownik/ szef/ właściciel zadzwonił do mnie.Nie zadzwonił.

To przelało czar goryczy.Postanowiłem nagrać całą rozmowę nie informując ich o tym. Pan stwierdził że od razu po świętach nastąpi zwrot pieniędzy lub naprawiony tv.

Niby będą mieć dostawę tych tv ... Czekam na pierwszy dzień po świętach.

jezeli sami nie zadzwonią to ...  on właśnie co powinienem zrobić może przesłać im tą rozmowę ?

Pozdrawiam serdecznie 

Ps : nie jest to sklep typu Mm, M exp, RTV E A

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,

Szanowni forumowicze postaram się najkrócej jak się da Wam opowiedzieć o historii która przechodzę z tv Samsung ks 9500. Tv zakupiłem ponad rok temu w sklepie x.Narazie dam im szanse na pozytywne zakończenie sprawy.Tv zepsuł się 7 tyg temu. Pierwsza rzecz która była absurdalna to to iż nie dostałem żadnego pokwitowania odebrania tv przez kuriera. Z racji tego iż napisali w mailu że tv dotarł odpuściłem temat.

Gwarancję mam sklepową nie producenta. Od tego czasu dostaje informacje że płyta idzie z Włoch już 4 tygodnie. Informacje które uzyskuje są wyłącznie efektem moich dziesiątek telefonów do tego sklepu. Sami od siebie nic nie piszą nic nie dzwonią. Pare dni temu poprosiłem żeby kierownik/ szef/ właściciel zadzwonił do mnie.Nie zadzwonił.

To przelało czar goryczy.Postanowiłem nagrać całą rozmowę nie informując ich o tym. Pan stwierdził że od razu po świętach nastąpi zwrot pieniędzy lub naprawiony tv.

Niby będą mieć dostawę tych tv ... Czekam na pierwszy dzień po świętach.

jezeli sami nie zadzwonią to ...  on właśnie co powinienem zrobić może przesłać im tą rozmowę ?

Pozdrawiam serdecznie 

Ps : nie jest to sklep typu Mm, M exp, RTV E A

 

To skoro nie ujawniasz nazwy sklepu to po co wogóle ten post? Bezsens. Tytuł też, skoro dajesz im szanse a z drugiej strony ich obsmarowujesz? Masakra.

Poprostu daj im szanse i jak nie dojdzie do ugody po Twojej mysli dopiero umiesc taki post/temat, albo odrazu podaj nazwę i nie daj szansy..

A dwa, nie mają obowiązku informować Cie telefonicznie ani ogólnie pierwsi dzwonić. Poczytaj regulamin itp, ile ma trwac naprawa, wymiana, jest to zwykle 30 dni roboczych czyli ponad msc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "x" zmień np na "y" ponieważ od razu pomyślałem o sklepie z "x" w nazwie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta sytuacja mnie nauczyła iż nie ma co przyoszczędzać 500 zł na produkcie kosztującym 8 - 10 tys bo potem jest tak jak jest.

Kiedyś się dziwiłem że kolega kupuje iPhone w cortlandzie, teraz już to rozumiem:)

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DamianRos napisał:

Panowie ta sytuacja mnie nauczyła iż nie ma co przyoszczędzać 500 zł na produkcie kosztującym 8 - 10 tys bo potem jest tak jak jest.

Kiedyś się dziwiłem że kolega kupuje iPhone w cortlandzie, teraz już to rozumiem:)

Iphone to akurat kiepski przykład, bo ma gwarancję realizowaną na podstawie IMEI w każdym autoryzowanym punkcie. Nie potrzebujesz nawet dowodu zakupu. 

Ale co do zasady to mam takie samo zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro już o iphone i zresztą nie tylko to fakt iż telefony wskoczyły na pułap 4-6 tyś to jest jakaś kpina bez względu na to czy kogoś stać czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakończenie sprawy.

 

Dziś dostałm nowy tv mogłem wybrać do 6 tys dołożyłyłem 300 zł i wziąłem lg c8 55 

 

 

Przy okazji gdzie znajdę plik z tym filmem w najwyższej jakości?

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie na BD-UHD. Najlepsza opcja.

Ew. na YouTube.

Oraz pseudo 4K czyli 4K UHD z wykastrowanym bitratem na Netflix, Amazon czy iTunes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...