Skocz do zawartości
Gmeru

Ruszyła aktualizacja telewizorów Philips do Android Oreo 8.0 - jak działa?

Rekomendowane odpowiedzi

Ten soft jest dla całej serii TPM171 czyli
7303, 7363, 7373, 7383, 7393, 7503, 7803, 8303, 8503, OLED803, OLED903, OLED873, OLED973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem aktualizacje Tv strasznie zamula jak podłącze dysk zewnętrzny szuka i szuka na nim folderów a jak znajdzie filmy w 1080p przycinają, jest to strasznie irytujące bo przed aktualizacją wszystko pięknie chodziło, dodam, że odtwarzam z dysku przez wbudowany player bo na Kodi mam problemy w postaci mikro zacięć. Trzeba poczekać na nowe oprogramowanie albo wrócić do starego. Dzwoniłem do działu technicznego Philipsa to powiedzieli, że tak ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te ścinki w kodi jest sposób ale nie mogę znaleźć teraz tego rozwiązania. Pobaw się opcjami obrazu i dźwięku w ustawieniach programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy odtwarzaniu z kodi jakoś nie zauważyłem zacięć, wbudowany player za to przycina i obraz i dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Kodi:
"I found that after turning OFF "Settings / Player / Video / Synchronize playback with screen" it plays content perfectly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to wyłączone i z płynnym odtwarzaniem zero problemów. Korzystam jeszcze z nakładki Cherry TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zakk87 napisał:

Odnośnie Kodi:
"I found that after turning OFF "Settings / Player / Video / Synchronize playback with screen" it plays content perfectly"

Niestety nie pomogło są mikro zacięcia nawet głos przeskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda w Oreo sprawa czasu "włączania się" telewizora? Miało być szybciej w/g zapewnień Philipsa... Przymierzam się do zakupu 55PUS7303 (naprawdę fajna cena),ale po tym jak zobaczyłem, że TV może startować 50sek. (inny model) zaczynam się zastanawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...