Skocz do zawartości
exael1

Telewizor dla rodziców

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie poszukuję telewizora dla rodziców pod choinkę dodam że rodzice nie są wymagający pod tym względem ponieważ mają już swoje lata a znać się na tym znają tak jak się domyślacie;) A zatem odpowiem na pytania:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? XXm2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost i pod delikatnym kontem 
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ?stać Najlepiej tv na stopie pośrodku a nie stopy po bokach
6. Jak słońce świeci w pokoju ? W bok tv
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Stary tv crt bez znaczenia
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Prosta obsługa, wyraziste kolory,
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ?Hd zwykła telewizja "N"
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Tylko dekoder
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? około 4
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie mam zdania na ten temat
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Wiadomości sport seriale 
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Nie 
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? NIe
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 42
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Smużenie, brak płynności obrazu
19. Preferencje co do marki ? brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Bez 3D
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 1300

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ?NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie i przy tych wymaganiach zasadniczo każdy TV który weźmiesz ze sklepu, podłączysz do prądu i wyświetli obraz się sprawdzi... Ja parę miesięcy temu też kupowałem TV dla rodziców, ale miałem nieco większy budżet bo 2 tys. Za tą kasę byłem w stanie kupić 50 calowego Samsunga MU6172, który jest moim zdaniem warty zakupu. Matryca VA, kontrast i kolory dobre, kąty trochę słabsze, ale tragedii nie ma bo oglądany z 3 metrów. Do kablówki sprawdza się świetnie, dodatkowo smart TV działa bardzo fajnie i moja mama bez problemu nauczyła się obsługi Netflixa. Największą wadą tego TV jest pilot bez klawiatury numerycznej, co dla starszych osób było problemem na początku, ale już się przyzwyczaili i nie trzeba kupować pilota uniwersalnego z normalną klawiaturą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...