Skocz do zawartości
Gmeru

Świąteczna promocja NVIDIA: SHIELD TV taniej o 150 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Świąteczna promocja NVIDIA: SHIELD TV taniej o 150 zł

Firma NVIDIA informuje o świątecznej promocji związanej z SHIELD TV. Do 25 grudnia urządzenie można nabyć w cenie obniżonej o 150 zł. SHIELD TV w wersji z pilotem kosztuje obecnie 699 zł, a edycja dla graczy z pilotem i kontrolerem 849 zł.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie potrzebujemy GeForce NOW, strimować gier z własnego PC to o wiele lepszym i trzy razy tańszym jest amazon fire stick 4k. Można do niego dokupić Hub usb 3 z portem 1Gb. Sprzętowi amazon jest bardzo blisko do apple tv 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, boood napisał:

Można do niego dokupić Hub usb 3 z portem 1Gb.

a po co ten hub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby mieć 1Gb po kablu i 3 porty USB. Nie wszyscy  mają dobre WiFi aby strimować 4k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, boood napisał:

Aby mieć 1Gb po kablu i 3 porty USB. Nie wszyscy  mają dobre WiFi aby strimować 4k. 

to jest jakiś specjalny hub? jak go podłączyć? możesz dać link do amazona?

w opisie Fire TV 4k jest info: Micro-USB (nur für Strom)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten działa : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7352147278.  Ma i 1Gb i 3szt usb.  Potrzebujemy jeszcze kabelki usb otg. 

A tutaj masz działający sam 1Gb. Oczywiście są inne tańsze ale nie wiadomo czy działają pod androidem bez sterów http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7367210546

Screenshot_2018-11-23-19-57-12-243_com.android.chrome.png

Edytowane przez boood
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki @boood

czyli wychodzi że sam Amazon ukrywa taką funkcjonalność?

może jest oryginalny amazonowy hub? bo ten Inatec hb4003 teraz działa a jak się amazonowi odwidzi to zablokuje sterownik i będzie klops

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, boood napisał:

Aby mieć  3 porty USB. 

a na tych portach USB można podłączyć dysk twardy i kodi lub inny player odpali pliki z nośnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ukrywa.  Chodzi o koszty i specyfikacje urządzenia. Jest to urządzenie do strimingu z netu. Porty USB kosztują,  zwiększają objętość urządzenia.  Tak ten Hub po to właśnie jest.  Amazon ma swój Hub usb ale tylko  100Mb/s bez dodatkowych usb.  On jest do niczego bo teoretycznie to tylko 12MB/s za mało do 4k HDR z wypasiony dźwiękiem. Natomiast przez 1Gb/s poprzez usb 2 ( bo niestety tylko takie jest w amazon fire tv Stick 4k)  uzyskamy około 30MB/s a to wypełni wystarcza do wszystkiego.  Co do sterowników one właśnie są zbędne bo ten Hub działa na sterownikach jądra androida czytaj linuxa :). Jednym słowem on nie potrzebuje nic aby działać. 

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki @boood

a może testowałeś czy da radę jakoś na fire tv 4k odpalić you tube z hdr ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sprzętu HDR. 4k działa na 100%. Podobno działa również z HDR.  Oczywiście na aplikacji smart youtube TV. 

Ja kupiłem 2 szt po 170 zł na amazon.uk. Poszukaj tu kolega chciał sprzedać nowy za niecałe 300 zł  u nas na forum. 

Tutaj masz piękny świeży wątek o tym sprzęcie.  Ostatnie posty są o youtube 4k HDR https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=336151&page=18

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2018 o 11:05, boood napisał:

Ja kupiłem 2 szt po 170 zł na amazon.uk.

ten hub jest pasywny - stick amazona da rade prądowo "uciągnąć" dysk np. 2,5cala?

czy lepiej nie ryzykoawać bo na hdmi nie ma takiego prądu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego klaus71 obejrzałeś dokładnie zdjęcie.  Przeczytałeś wątek z forum kodi.  Przecież amazon fire tv Stick 4k ma swój zasilacz to jest odpowiednik apple tv.  Ma konkretny układ graficzny obsługujący wszystkie dostępne HDRy . Według zdjęcia podłączamy  zasilacz pod Hub.  Ja nie mam huba nie potrzebuję.  Na forum kodi jest wszystko opisane.  Proszę poczytaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...