Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 22m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5-2,7m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? TAK
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ?Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ?na przeciw okno(południe) i prostopadle po lewej(zachód)
7. Jaki masz obecnie telewizor ? 32 LCD LED Samsung
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? dobre kąty widzenia, dobry obraz, dobra czerń, smart pełną gębą
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ?kablówka UPC, HBO GO,PC, Netflix
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ?głośniki, Raspberry PI3,w przyszłości PS
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-6
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matowa
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale,
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? tak
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 55-65 nie mogę się zdecydować
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? powolna obsługa, ograniczenia technologiczne
19. Preferencje co do marki ? LG
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? NIE
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4000-6000 pytanie ile warto wydać:)

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ?Możliwe

 

Ogólnie mocno zastanawiam się na serią LG SK9500, ale myślałem też o samsungach z serii NU8072.Do OLED nie jestem przekonany ze względu na wypalanie.Nie mogę się zdecydować czy 55 czy 65. W przypadku SK9500 cena 55 jest dużo atrakcyjniejsza :PBędę wdzięczny za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoria powie, że raczej 65". Ale ja bym wziął 55" LG.. B8/C8 (zresztą sam dokonam takiego zakupu w najbliższym czasie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej czytam tym bardziej się zastanawiam który 55 będzie lepszy. Czy LG SK9500 ,a może Sony XF90 czy  może nie warto przepłać i wziąć Samsunga NU8002, albo poczekać i  LG oled B8?.

 

Edytowane przez arko85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest styczeń, więc jak bardzo ci zależy na kupnie to poczekaj do marca gdy lineup 2018 będzie na całego wyprzedawany. Zgłoś sie do mnie na pw po więcej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2019 o 23:42, radosuaf napisał:

Zerknij na Sony 60xf8305. 

Sony ze względu na androida zbytnio mnie nie przekonuje

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, radosuaf napisał:

A jaki jest problem z Androidem?

Android jest wolny z czasem i rozwija go google wiec w razie problemów producent może mieć to w nosie, bo to nie jego dziecko - tak sądzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo można powiedzieć o komórkach. Smart TV rozpatrywałbym w kategorii maksymalnie 5-letniej i tutaj raczej nie ma ryzyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...