Skocz do zawartości
Piotr Tomaszowski

Zakup Oleda 65" B/C seria 7/8. Gdzie polecacie? Wasze opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zgromadzonych.

Rozważam na święta zakup OLEDA 65". Długo już myślałem i czekałem, aż doszło do tego  momentu, że w tym roku muszę coś kupić.

Różnice między serią 7 i 8 są mi znane, chciałem natomiast dopytać, gdzie polecacie zakup w najlepszych pieniądzach? Chodzi mi o 2 różne ceny dla 7 i 8. Rozważam zakup 7, aczkolwiek jeśli nie będzie znaczącej różnicy to seria 8 również do rozpatrzenia.

Gdzie wy miłośnicy oledów zakupiliście swoje telewizory? Czy możecie mi polecić jakiś sklep ? Czy macie jakieś uwagi do konkretnego miejsca np. gdzie nie kupować?

Chodzi mi raczej o zakup online. Mieszkam w okolicach Wałbrzycha.

Z poważaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria 7 obecnie to tylko zwroty i powystawowe - zdecydowanie odradzam. Już w wakacje na forum wiele osób pisało, że nie jest w stanie odnaleźć fabrycznie zapakowanego LG serii 7.

W serii 8 jest prosto C8 jest minimalnie lepszy (procesor, dźwięk), natomiast B8 jest bardziej opłacalny jeżeli pomiędzy B i  C jest różnica większa niż 500 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Również ostatnio stałem przed tym wyborem. W sklepie stacjonarnym najlepsza ofertę złożył mi Media ekspert za 65B7V 8800zł. Aczkolwiek przyznam, że była to końcówka serii i trochę się bałem, że model będzie chodzony. Na serię 8 nie patrzyłem bo to już spory przeskok cenowy. Jak Pan wie, c7 od b7 również nie ma różnic w obrazie, więc pominąłem bo z reguły jest droższy. 

Ostatecznie zdecydowałem się na zakup internetowy, znalazłem na allegro sprzedawcę dell2000, firma Zebra z Wrocławia. Wyjściowo był za 7600zł z wysyłką, ale finalnie kupiłem go za 7400zł. 

Jak do tej pory chodzi bez zastrzeżeń, a kupiłem go już 2 miesiące temu. Tv przyszedł na palecie. Mogę polecić.

Nie polecam natomiast  Panów z Targówka RTV na olx. Podejrzane konto, przeciętny kontakt i wymijajce odpowiedzi dotyczące gwarancji. 

Pozdrawiam. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serii 7 nie kupuj, bo prawie na bank będzie coś nie tak z telewizorem. Seria 7 nie jest już produkowana od dawna, były spore obniżki na to i wszystko co było przecenione wchłonął rynek. To były pierwsze oledy, które tak bardzo staniały więc ludzie się rzucili na to jak Reksio na szynkę. Teraz możesz jedynie dostać egzemplarze które ktoś zwrócił, czyli mają jakieś problemy. 

Ja kupowałem 1.5 roku temu swojego oleda na allegro od sprzedawcy Zuk_Wa-wa. Zero problemów, sprzęt nowy, z fakturą, z polskiej dystrybucji. Kilka osób na forum też od niego kupowało i nikt nie miał problemów, nawet ze zwrotem w ciągu 14 dni. To jest zaufany sklep, który działa na allegro z 10 lat a nie żadna firma krzak. 

Ze sklepów stacjonarnych to chyba najlepszy jest MediaMarkt bo mają najlepszą politykę zwrotów, tylko warto zaznaczyć jak kupujesz że chcesz bezwzględnie sprzęt nowy, a nie powystawowy czy ze zwrotów. 

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również odradzam zakup C7 z takich samych powodów o których poprzednicy pisali.

Osobiście kupiłem B8 w 65'' z Morele.net. Długo ociągali się z wysyłką towaru, chociaż status zamówienia był "skompletowane do wysyłki" ale finalnie wszystko jest w porządku. TV dotarł na palecie, nowiutki i sprawny. Trafiła mi się niezła sztuka bo nie ma żadnych zafarbów i na planszy 5% szarości banding jest tylko delikatnie zauważalny.

Kusiła mnie C8 ale sporo czytałem na temat różnic w ich procesorach i doszedłem do wniosku, że nie warto dopłacać prawie 1,5 tyś. Z czasem wolę ten hajs przeznaczyć na kalibrację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...