Skocz do zawartości
majchem

Telewizor 75 do 12k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Poszukuje nowego tv do salonu i sam już nie wiem co mam kupić byłem w MM i tam polecają mi samsunga Q7 i jakieś LG sam nie wiem co mam o tym myśleć bo różnie to bywa ze sprzedawcami. Macie może jakieś sprawdzone propozycje? 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 17m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 4,20m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Głównie na wprost albo delikatne kąty pokój w kształcie kwadratu tv powieszony centralnie
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ? od zachodu 
7. Jaki masz obecnie telewizor ? 42 cale sharp aquos LC-39LE752V
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? dostęp do internetu i w sumie sam nie wiem
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Platforma HBO Go oraz chyba HD telewizja od netii
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Czasem laptop w przyszłości konsola PS
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? ok. 8h dziennie
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie wiem....
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Bajki, filmy, seriale 
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? W przyszłości
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Tak samo
17. Preferencje co do wielkości? min. 75
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? nie miałem styczności z wieloma modelami więc nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie
19. Preferencje co do marki ? Samsung Sony Sharp ? jakieś rady ?
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie ma takiej potrzeby mam i nie korzystam
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 12 000

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Wydaje mi się że tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że OLED lepszy tylko za 12 tys i 75' to nie znajdziesz dlatego nikt nie proponuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... czyli na samsungi nawet nie zwracać uwagi ? bo te Q7 to akurat coś w okolicach 11k, a powiedzcie mi proszę ile trzeba wydać na dobry tv o parametrach jakie bym chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...