Skocz do zawartości
MatiTychy90

Głośniki Dolby Atmos i problem z Netflix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie. Jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość. Zakupiłem ostatnio soundbar LG SJ9 i mam problem z odtwarzaniem "Dolby Atmos" z filmów i seriali platformy Netflix. Włączając filmy z pendrive, albo xbox one x na soundbarze wyskakuje mi info "Dolby Atmos". Gdy chce włączyć coś z Netflixa to tego nie ma. Jest jakieś rozwiązanie? Pozdrawiam ?

Zapomniałem dodać, że TV to LG Oled B8. Nie wiem, czy to ma znaczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor masz odpowiedni dla D.Atmos z Netflixa,więc teoretycznie soundbar powinien odtworzyć Ci dźwięk w tym formacie

Jeśli tak nie jest,to albo puszczasz materiał z Netflixa który nie ma ścieżki D.Atmos,albo co bardziej prawdopodobne,masz złe ustawienia w telewizorze.

Nie znam Twojego telewizora,ale poszukaj w menu dźwięku takich określeń jak PCM i Bitstream.Jeśli znajdziesz,to ustaw na Bitstream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dekoder napisał:

Telewizor masz odpowiedni dla D.Atmos z Netflixa,więc teoretycznie soundbar powinien odtworzyć Ci dźwięk w tym formacie

Jeśli tak nie jest,to albo puszczasz materiał z Netflixa który nie ma ścieżki D.Atmos,albo co bardziej prawdopodobne,masz złe ustawienia w telewizorze.

Nie znam Twojego telewizora,ale poszukaj w menu dźwięku takich określeń jak PCM i Bitstream.Jeśli znajdziesz,to ustaw na Bitstream

No ale właśnie Xboxa i filmy z pendrive działają normalnie. Szukałem w ustawieniach i mam tylko PCM, albo Auto i na obu netflix nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...