Skocz do zawartości
Marbin

Lg oled 65c8 czy Samsung QE65Q9FN

Rekomendowane odpowiedzi

Może jakaś większa ilość informacji? Do czego itd.? Bo tak ogólnie to oba są super. Jeden i drugi to najwyższe modele, pokazujące obraz na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taka wielka odległość to lepiej by było zainwestować w te 75" skoro taki budżet. Zobacz sobie np. Samsunga NU8002 w tym rozmiarze a nawet 82". I nadal Ci zostanie gotówki ;) A  82" robi robotę. Trochę osób na forum ma ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkość byłaby super , ale jakość obrazu nie do przejścia. Porównując oleda do tego 82cali to masakra. 

Myslalem o jakimś 75cali ale żeby był fajny obraz.  to nie licząc oleda który rozwala ceną to za dobrego leda trzeba dac z 20 tys

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 5m do telewizora i powiem szczerze, że 65 calowy z tej odległości robi się malutki.

Jeśli zależy Ci na czerni jaką oferuje  oled 65, to pomyśl też o przemeblowaniu. Pewnym kompromisem może być 75XF9005 , chyba lepszy od Samsunga i mieści się w budżecie. Wiadomo, czerń już nie oledowa, ale za to 10 cali więcej  zdecydowanie pomaga.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś za coś. Ja bym wolał 75 albo 82" ? co też prywatnie uczyniłem. Godząc się z gorszą czernią chociaż ten sony wyżej czy NU dają radę całkiem dobrze - to nie jest jakaś lipa. OLEDa zostawiłem na noce w sypialni. Przekątna to np. dla mnie podstawa... 5m to jest bardzo duża odległość... 65" to jak dziurka od klucza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak budżet do 11k to tylko 82 calu nu8002 z tej odległości. Ja oglądam 75q9fn z 2.4m i nie jest za dużo :) - oled'a mam sypialni 65cali z 2.5m i jest czasami mało jak film ma pasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkość byłaby super , ale jakość obrazu nie do przejścia. Porównując oleda do tego 82cali to masakra. 

Myslalem o jakimś 75cali ale żeby był fajny obraz.  to nie licząc oleda który rozwala ceną to za dobrego leda trzeba dac z 20 tys

 

Mógłbym na większy 75-cali przeznaczyć 15tys ale dalej do oleda jakości nie będzie ( nie patrząc na samą czerń tylko ostrość i kontrast )

takim w miarę obrazem w 75 calach jest Samsung Q9 ale to juz 20tys - nie mój budżet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...