Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.11.2018 o 13:04, Maciej Koper napisał:

a wy się zachowujecie jakbyście mieli downa! 

Trafiłem do tego wątku zupełnie przez przypadek, ale uważam Panie Macieju, że tego typu porównania są conajmniej nie na miejscu. 

Chętnie przejadę się na przyszłoroczny Audio Video Show i zapytam Pana, co Pan miał na myśli, mówiąc o zachowaniu ludzi chorych na zespół downa. To jak Panie Macieju zachowują się Ci ludzie? Jest Pan osobą publiczną i szanowaną w świecie AV. To jest bardzo delikatny temat i proszę nie obrażać poważnie poszkodowanych osób. Mam nadzieje że się Pan przejęzyczył. 

 

Co do art. BDB. Nie wiem o co ta wojna i wyzwiska. 

  • Zmieszany 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, walec32 napisał:

Chętnie przejadę się na przyszłoroczny Audio Video Show i zapytam Pana, co Pan miał na myśli, mówiąc o zachowaniu ludzi chorych na zespół downa. To jak Panie Macieju zachowują się Ci ludzie? Jest Pan osobą publiczną i szanowaną w świecie AV. To jest bardzo delikatny temat i proszę nie obrażać poważnie poszkodowanych osób. Mam nadzieje że się Pan przejęzyczył. 

Zapraszam, tylko nie przypominam sobie bym gdziekolwiek pisał o zachowaniu ludzi chorych na zespół downa. No oczywiście zakładając, że osoby do których kierowałem tamten post, tj. fuze i Somebody101, nie cierpią na to schorzenie. Sądzę jednak, że uzyskanie takiego poziomu ignorancji i hejterstwa musi być w pełni świadomym procesem.

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem sraczki w komentarzach. Może niektórzy właśnie są z jakiejś konkurencji i tworzą czarny pijar?

Dla mnie artykuł jest konkretny i bardzo pomocny, szczególnie dla kogoś kto planuje zacząć swoją przygodę z OLEDem nie chcąc przy tym zrujnować swojego budżetu. Żaden z powyższych modeli nie jest jakoś faworyzowany w tym tekście, a wybrano LG i Philipsa właśnie dlatego, że faktycznie mają na tą chwilę najtańsze OLEDy dostępne na rynku!

Chłopaki odwalają kawał dobrej roboty, a ich testy są najbardziej szczegółowe i rzetelne w kraju. Oczywista oczywistość, że trzeba mieć jakiś dystans do tego co się czyta i użyć czasem własnego mózgu do przemyślenia wniosków no ale wiadomo - najlepiej zbesztać, pomówić i niczego nie uzasadnić ?

Swoją drogą, u mnie B8 w 65 calach jest już zamówiony. Jednak szeroko pojęta stabilność softa, obsługa Dolby Vision i bardzo ciekawy thinQ zaważyły. Aby tylko trafiła się dobra sztuka ?

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Maciej Koper napisał:

Zapraszam, tylko nie przypominam sobie bym gdziekolwiek pisał o zachowaniu ludzi chorych na zespół downa. No oczywiście zakładając, że osoby do których kierowałem tamten post, tj. fuze i Somebody101, nie cierpią na to schorzenie. Sądzę jednak, że uzyskanie takiego poziomu ignorancji i hejterstwa musi być w pełni świadomym procesem.

Panie Macieju. Proszę się nie przejmować takimi ludźmi w ogóle. Taki jest świat że zawsze nasza praca, czy my sami nie będziemy się wszystkim podobać. Robicie kawał bardzo dobrej roboty i potwierdzają, to Wasze certyfikacje. Zwracam uwagę że użył Pan dość nietrafnego określenia, bo wyprowadzili Pana z równowagi. Nic Pan z tym nie zrobi... zlać temat i piszcie kolejne fajne arty. 

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem oleda 65 c8 m.in pod wplywem recenzji na tym portalu oraz porad uzytkowników i nie zaluje. Akurat mam chyba szczescie bo trafil mi sie niezly egzemplarz, chociaz plansza 5% tez nie byla idelana na poczatku... 

Tak jak mowili przedmowcy matryca oled zmienia sie po automatycznych kompensacjach. Na pewno jest to technologia dla swiadomego uzytkownika, ktory oczekuje max kontrastu w ogladanym kinowym obrazie.

Wiedzialem o wadach, plansze 5% sprawdzilem tylko dla zaspokojenia swojej ciekawosci, bo jest tak jak Maciej napisał - ciezko to zobaczyc przy normalnym ogladaniu.. No chyba ze jest ewidentnie duzy problem, jak ten ktory wkleil kolega powyzej, wtedy jest rekojmia/gwarancja.  Ciezko jest znalezc idelanego oleda patrzac tylko na plansze 5% - ale czy na codzien oglada sie plansze w TV ?  (vertical banding wystepuje rowniez w ekranach telefonow OLED,  jest to niestety pewien koszt, ktory placi sie za absolutna czern i kontrast) ale jest to bez watpienia kawał porządnego sprzętu z ktorym malo co moze obecnie konkurować.

Ceny najtanszych modeli OLED powinny cieszyć.

@Gmeru @Maciej Koper robcie dalej swoje i nie przejmujcie sie jakimis bzdurnymi komentarzami. Odwalacie kawał dobrej roboty! Dziekujemy.

Edytowane przez szewi
  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy banding widać w filmach? Czy ciężko go zobaczyć na co dzień? Pierwszy link z YouTube

A na jednolitej szarej planszy widać go tylko trochę :).   Na mojej budżetowej starej plaźmie LG z wypaleniem od pasków informacyjnych lepiej to wygląda. 

Oczywiście szczerze polecam wszystkim znajomym tv oled od LG bo są najtańsze. 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
To moj 1 wpis i chciałbym zapytac znawców tematu. Czym się różni LG OLED65C8PL od OLED65E8PL ? Teoretycznie model E ma być nowszy inny design itp. Cenowo model C8 jest droższy o 100zł?

Dziękuje z góry za wyjasnienia i pomoc w wyborze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiedziałem nawet, że ten Philips należy do najtańszych OLEDów. W każdym razie cena wydaje mi się atrakcyjna.

Bardzo fajnie, jakby Philips trochę powiększył zakres modeli z głośnikami B&W - takich nowości brakuje na rynku - telewizory to nie tylko obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdzię że dużo osób trochę się zna, ma doczynienia ze sprzętem. Ja niestety nie, stąd czy mogę prosić o opinię czy warto taki TV z OLX brać, potrzebuje 65 cali ale budżet ograniczony. OLD nie najnowszy ale podobno bardzo udana seria. Na Olx jest za 5500 kilka sztuk. To jak w temacie, już rzeczywiście dobra cena za taki panel.

LG OLED 65B7V
Telewizor nowy oryginalnie zapakowany pełny komplet, pilot magic.
Dystrybucja PL
Bez wad, uszkodzeń itp.
Pełnowartościowy, nie używany 100% sprawny
TV nie pochodzi z wystawy sklepowej nie jest to leżak magazynowy!

Czy brać samsunga QE65Q60RAT 65''  za 4tysiące prawie nowy? Do filmów wieczorami. WIem że OLED nie ma sobie równych w wielu aspektach, ale są inne wydatki. Nie ma łatwo:) Jak to już w życiu jest trzeba iść na kompromisy. Chciałbym dobry wybrać:) 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mkurko... jeśli ten nowy" "LG 65B7V jest na gwarancji LG to go bierz 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, Gatar said:

Witam.

mkurko... jeśli ten nowy" "LG 65B7V jest na gwarancji LG to go bierz 🙂 

A jest jakiś sposób sprawdzenia czy jest na gwarancji LG? Z tego co wiem jak jest biała naklejka z tyłu to był naprawiany. Dziękuję

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapytaj sprzedawcę. Jest karta gwarancyjna LG, o ile dobrze pamiętam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...