Skocz do zawartości
tede80

Onkyo TX-SR608 + wzm. Stereo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie posiadam amplituner Onkyo TX-SR608 wraz z kolumnami STX Electrino 250, czy możecie polecić jakiś używany wzmacniacz stereo do tych kolumn ponieważ ten ampli w stereo to porażka jak dla mnie. Muzyki słucham różnej, od Franka Sintary do Helloween. Budżet to 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało na wzmaka chociaż na portalu olx zdarzają się dobre okazje na zakup używanego sprzętu. Zwróć uwagę na Pioneer A30 ( słyszałem go z STX E. 150 ) i grało te zestawienie w moim odczuciu dość dobrze , dobre wrażenie zrobił też na mnie Onkyo A 9030 . Może i Denon 720 wart będzie Twojej uwagi chociaż dla mnie jego dzwięk był trochę ; mułowaty ; w porównianiu do w/w wzmacniaczy. Podejdz do salonu , sklepu posłuchaj  i szukaj okazji na portalach . Jeszcze jedno zwracaj uwagę na sprzedawców, najlepiej kupić od osoby która ma sprzęt od nowego a nie od sprzedawcy który handluje w większości przypadków sprzętem przywiezionym i nie wiadomo jak był używany. Gdy już się zdecydujesz to zakup tylko w opcji pobranie i sprawdzenie sprzętu przy dostawcy uczciwy sprzedawca nigdy nie odmówi tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diana mam takie typy jak poniżej, ale niestety zupełnie nie wiem jak to zagra z tymi kolumnami

Denon PMA-720AE
Denon PMA-860
Yamaha AX-500
Harman Kardon HK6500, HK6550, HK6600
Luxman LV-113
Dual PA-5060
Rotel RA-840BX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem odsłuchałem z STX 150 Pionka , Onkyo i chwilę Denona  więc szczerze nie mogę polecić innych wzmacniaczy których nie słuchałem ,  słuchałem też Yamahę 501 jeżeli dobrze pamiętam z STX podstawkowymi i jak dla mnie było zbyt dużo ; góry ; ale w przypadku STX 250 może zagrać dobrze .  Najlepiej jakbyś posłuchał chociaż w jakimś Markecie czy taki dzwięk będzie Tobie odpowiadał. Denon 720 też powinien pociągnąć te kolumny i możesz być z takiego zestawu zadowolony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...