Skocz do zawartości
HDPajczer

Jakie nowe szkiełko po 32" CCFL?

Rekomendowane odpowiedzi

1. 18m2

2. 2,5m

3. 2-3os.

4. pod niewielkim kontem

5. ma stać

6. popołudniowe z boku przez duże okno, dużo tego słońca w dzień ale są rolety 

7. 32" Sony ex500

8. odtwarzanie z dysku, z laptopa, łącze do netu - wbudowane wi-fi jak da radę, może też kablówka

9. na pewno fHD i SD

10. j/w

11. 2-3h

12. matową ale...

13. ??

14. z netu, tak

15. w tej chwili nie, ale...

16. wieczorami

17. 45-55'

18. mimo wszystko słabe kąty, kiepskie kolory, też oczo[beeep]ne kolorki

19. nie

20. chyba nie

21. ~6kz?

22. hmm, tak.

 

Tak jak w temacie chcę kupić nowy, większy ekran. Po konsultacjach z Phillipsem oraz z LG na niedawnej wystawie AVS 2018 wybór padł na oled i raczej 55".

Szczególnie rzeczowo rozmawiałem z człowiekiem od LG, po dyskusji zaproponował mi oled model C który jest też nieźle wyposażony, m. in. w pilota z laserem i wybieraniem mową.

Co o nim myślicie, ma ktoś doświadczenie. Może ktoś coś innego dobrego poleci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jest gigantyczna promocja na B8 (4999zł) i jak masz brać to tylko to a resztę kaski zainwestować w dodatki ; ) https://www.neonet.pl/telewizory/lg-oled55b8-uhd.html

Możesz też sobie przeczytać to: https://hdtvpolska.com/czy-oled-tv-sa-nadal-drogie-analiza-to-juz-przeszlosc-porownanie-dwoch-najtanszych-oled-tv-na-rynku/

Oraz testy na portalu: https://hdtvpolska.com/category/testy/oled/lg-oled/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woow!!

Lece zbierać kase bo nie wiem naprawdę ile teraz mam. Z fajnych polecanych jeszcze są:

Panasonic FZ800Sony XF9005

Philips 803 LG 55 B8

Toshiba 55x93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic ma najlepszy obraz do filmów po wyjęciu z pudła. Nie ma lepszego. Praktycznie jakby był po kalibracji chociaż i nad nim można trochę popracować ale są to niuanse.

Sony XF90 to bardzo dobry LCD. Taki mocarny w swojej cenie. Philips 803 masz test na portalu. Bardzo dobry oled i ambilight oraz nowy procek P5 co daje fajną funkcję podbijania każdego materiału z SDR do HDR.

Toshiby nie znam ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...