Skocz do zawartości
marsellus_w

Sprzedam TV Samsung UE 78HU 8500L

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam TV Samsung UE 78HU 8500L


imageproxy.php?img=&key=a9a0300d6adccfacimageproxy.php?img=&key=a9a0300d6adccfacimageproxy.php?img=&key=a9a0300d6adccfacPanie i Panowie do sprzedania jest tv Samsung o za[beeep]istej przekątnej 78" .Model UE78HU8500L. 

Igła. Grał sobie jakieś 4 lata. Kupiony zaraz po premierze za 22,399.Znajdą się papiery jako dowód zakupu.

TV grał sobie bez większych obciążeń.Zaczynamy od 5555 żeby wyeliminować oferty tzw niepoważne. 

Nie zamieniam się na żony,matki i kochanki!!!!

Trudno ocenić jego wartość zwłaszcza,że na rynku pojawiło się dużo szrotów typu 82" za 12kpln. Dlatego też proponuję aukcję i zgłaszanie ofert. 

Możliwość przetestowania i sprawdzenia możliwości tv w Poznaniu po wcześniejszym umówieniu. 

 

RPjpoXAcTMG%9SZz1T9kgA.jpg

EfjajWaDSUOVlT2cprx8bQ.jpg

L%B8RI4HRmeMCRIBra4RWw.jpg


  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Panie i Panowie .....Zaczynamy od 5555 żeby wyeliminować oferty tzw niepoważne. 

Nie zamieniam się na żony,matki i kochanki!!!!

 

 

Nie zwyklem spoilowac ogloszen i nie taka jest moja intencja, ale skoro jest ono skomponowane w humorystycznym charakterze, to dorzuce do pieca. Nie wiem czy autor sobie to uswiadamia, ale wiekszosc czytelnikow zapewne nie. Otoz jezyku tajskim 5555 czyta sie "ha-ha-ha-ha" i dokladnie uzywa do wyartykulowania jako homofonem smiechu w komentarzu pisanym. 

 

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne lub nie ale ja w zeszłym roku sprzedałem 75H6400 za 5kzł. Ja byłem zadowolony i kolega też - rozmiar i dobry egzemplarz robi swoje:)

Nie znam tego modelu ale przypuszczam, że jest jednak trochę wart. Może ciut mniej niż chce sprzedawca ale wiadomo, że musi znaleźć amatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, binary napisał:

Nie zwyklem spoilowac ogloszen i nie taka jest moja intencja, ale skoro jest ono skomponowane w humorystycznym charakterze, to dorzuce do pieca. Nie wiem czy autor sobie to uswiadamia, ale wiekszosc czytelnikow zapewne nie. Otoz jezyku tajskim 5555 czyta sie "ha-ha-ha-ha" i dokladnie uzywa do wyartykulowania jako homofonem smiechu w komentarzu pisanym. 

 

 

O,to ciekawe nie znałem znaczenia 5555 w języku tajskim.

A tak na poważnie to nie wiem jak i na ile wycenić ten tv. Jak by nie było jest to 78'',model co prawda nie młody ale nadal lepszy niż większość budżetowych i nowych tv w tym rozmiarze. Właściciel zapłacił za niego ponad 23k PLN i jest świadomy że spadek wartości jest ogromy.

Zamieniłem kilka zdań z @Gmeru  i On sam stary wyga nie potrafił ocenić wartości tego tv. 

Stąd też luźne podejście do ogłoszenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz chcialem zapewnic Was, ze nie komentuje ceny, a jedynie humorystyczny wydzwiek tego zdania. Nie bylem pewiem czy autor zrobil dow[beeep] zaadresowany "kumatym" w Pld-Wsch Azji, czy byl byl to przypadek, ale postanowilem wyjasnic czemu wywolal usmiech na mojej twarzy.

Smutasy moga to potraktowac jako ciekawostke, a Ci, ktorzy zapedza sie na tajskiego fakebooka jako nauke.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...