Skocz do zawartości
GTRNismo

JBL Bar 3.1 vs Sony HT XF9000 może warto dołożyć do Yamaha YSP-2700?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Koledzy mam dylemat z wyborem przystawki soundbar. Na początku po przestudiowaniu kilku stron zdecydowałem się na JBL Bar 3.1. Poszedłem do sklepu, posłuchałem no i było całkiem ok, lecz Pan w sklepie poradził mi aby lepiej wybrać Sony HT XF9000 ze względu na możliwość odtwarzania dźwięku przestrzennego. Posłuchałem tego Sony no i może faktycznie coś w tym jest, lecz na tak dużej hali jak np w mediamarkt taki odsłuch to chyba nie wiele daje, bo po podłączeniu sprzętu w domu może się okazać że brzmi on zupełnie inaczej.

Stąd moje pierwsze pytanie, czy istnieje jakaś możliwość aby wziąć sprzęt na odsłuch?

Druga kwestia. Wcześniej szukałem soundbara do 2 tysięcy, lecz gdy zacząłem patrzeć za soundbarami trochę droższymi to znalazłem opinie że najlepsze soundbary robi Yamaha i że YSP-2700 to na prawdę bardzo dobry soundbar z aż 17 głośnikami w listwie. Do tego dołożony mikrofon kalibrujący gdzie mój pokój który jest dziwnych kształtów na pewno potrzebowałby dobrej kalibracji żeby osiągnąć efekt surround, to dla mnie bardzo dobre rozwiązanie. Cena co prawda dwa razy większa niż zakładałem, ale może warto dołożyć? 

Niestety jeżeli chodzi o kolumny i inne zestawy stereo u mnie odpadają, po prostu nie mam na nie miejsca. 

Dodam że mój pokój ma około 25 metrów kwadratowych, siedzę od tv w odległości około 3,5 m.

Proszę Was o pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez GTRNismo
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...