Skocz do zawartości
Viper121

Duży telewizor dla amatora

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Poszukuję TV, wcześniej prosiłem o ocenę modelu jednego LG, jednak mam jeszcze 2 miesiace na wybór, to postanowiłem jeszcze bardziej poszukać. Ogólnie nie jestem jakimś koneserem, że najmniejsza rzecz mi przeszkadza, jednak ogólne wymagania to najlepiej 75 cali, chyba że mój budżet który wynosi do max 7,5tys ogranicza to tak, że tv za tyle 75 cali to badziew. Ogolnie to będzie tylko do filmów, bez grania na konsoli, chciałbym też żeby to nie był OLED. Reszta wymagań niżej jakby ktoś czegoś do propozycji potrzebowal. Bardzo prosze o pomoc i konkretne modele oraz wskazówki :)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? XXm2 4,5 x  6,5m
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? Xm max 3,9m i bliżej
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? X zazwyczaj jedna, max 2, rzadko 3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Nie, tylko przodem.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Będzie wisiał
6. Jak słońce świeci w pokoju ? nie dotyczy
7. Jaki masz obecnie telewizor ? nie dotyczy, umiem się przestawić szybko ;)
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Raczej wiekszych wymagan nie mam i za te 7,5 tys kazdy TV raczej ma to czego chce
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD, sporadycznie 4k
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Raczej żadne
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? minimum 5, zasypiam przy właczonym :)
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Błysczaca, bo ponoc tam sa zywsze kolory a na tym mi zalezy
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Wszystkiego po troche, z przewaga sportu i filmow
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Noc
17. Preferencje co do wielkości? optymalnie 75 cali, minimalnie 65 ale w ostateczności, 70ok ale zalezy mi na tym 75
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? -
19. Preferencje co do marki ? Raczej bardziej znane marki
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Konieczne nie jest, fajnie by było, jednak jesli trzeba doplacic duzo i tym samym zrezygnowac z czegos np jakosci obrazu to nie trzeba 
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 7500

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu Mysle ze nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...