Skocz do zawartości
Perejro

Samsung NU8002 VS Sony XF 900 VS Panasonic FX780

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie krótka piłka,który z tych 3 modeli będzie najlepszy do PS4 PRO i oglądania Filmów? Zależy mi na dobrym HDR. Samsung NU8002 VS Sony XF 900 VS Panasonic FX780

 

Samsung 55 cali,Sony i Panas 49 cali.

W teorii najlepszy będzie Sony,ale czy warto do niego dopłacać,czy Samsung to nadal król opłacalności? A może postawić na Panasa? 

 

Mogą się wypowiedzieć posiadacze tych TV? Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę podać tylko swój przykład, kupiłem samsunga nu8042 a wczoraj dokupiłem ps4 pro. I tak jeśli chodzi o gry efekt HDR jest powalający, w nocy przy ciemnych scenach jak zabłyszczy słońce to razi. Sprawdzone na Netflix, HBO, Amazon Prime. Jeśli chodzi o efekty w grach... jest jeszcze lepiej. Tryb gra plus uplynniacz to jest kosmos.
Nie wiem jak pozostałe dwa ale ja nie żałuje żadnej wydanej złotówki.
TV naprawdę daje radę i nie wiem czy w tych pieniądzach jest coś lepszego.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W teorii najlepszy Sony jak sam wspominasz chociażby z uwagi na typ podświetlenia. Samsung NU startował z dużo wyższej ceny niż obecnie stoi, nie wiem w jakich pieniądzach myślisz o zakupie ale często ostatnio 55" NU8002 (i pochodne: 42/72) gości w okolicach 3300-3400 zł za 55" oraz 4800-4900 zł za 65", to cena zupełnie inna niż Sony XF90.

55" z ubiegłych 2 tygodni:

https://www.pepper.pl/promocje/telewizor-55-4k-samsung-ue55nu8002-4k-3840x2160-smarttv-110541

https://www.pepper.pl/promocje/telewizor-samsung-ue55nu8002-4k-hdr-120hz-109392

65" j.w.:

https://www.pepper.pl/promocje/telewizor-samsung-65-ue65nu8002-w-sferis-za-4826-z-110546

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tv do 4 tysięcy. Samsung 3500 za 55 cali, Sony 3900 za 49 z ekspozycji natomiast Panasonic 3700. Myślę też nad oledem b6, jest za 4000 tysiące,natomiast boję się wypalania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem nad tv do 4 tysięcy. Samsung 3500 za 55 cali, Sony 3900 za 49 z ekspozycji natomiast Panasonic 3700. Myślę też nad oledem b6, jest za 4000 tysiące,natomiast boję się wypalania. 
LG wymienia matryce a nawet całe TV w przypadku wypalenia...

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka? Oceniasz największego producenta telewizorów na rynku na podstawie jednej, niezbyt udanej serii...

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...