Skocz do zawartości
Patryk Lasko

[3000-3500 zł] Telewizor maks 50 cali do grania na PS4 pro, PC (4K+HDR) i Netflix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam telewizora do 3500zł (zakup planuje w okolicy czarnego piątku licząc na jakieś promocje), Tv będzie wykorzystywany głównie do konsoli ps4 pro,  oraz do grania przez podłączony PC do telewizora (Mój PC pozwala mi na granie w 4k w 60fps). W parametrach poniżej napisałem mi ze zależy mi na matrycy 120hz i panelu VA (Ponieważ podobno HDR jest bardziej zauważalny, a zależy mi żeby efekt był widoczny), co do matrycy mogłaby być 60hz jeśli byłaby wystarczająca do grania bez rozmyć obrazu. Jedyny telewizor jaki znalazłem co by mnie interesował to Phillips pus7303.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2-3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? Przeważnie jedna
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost, lub po lekkim kątem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Słońce nie będzie świecić na tv, mam rolety
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Nie posiadam
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Matryce 120hz, panel VA oraz dobre HDR, niski input lag ponieważ telewizor będzie wykorzystywany głównie do grania
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4k
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Konsola PS4 pro, PC
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ?  W dni robocze 3h w weekedny nawet 6-8
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ?  Obojętnie
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ?  YouTube, Netflix
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ?  Tylko do aplikacji, ewentualnie na cda jakiś film czasami
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 60% to będzie granie na PC/konsoli, 40% oglądanie filmów/seriali
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? Maks 50 cali, niestety meblościanka zmieści tv o szerokości  nie większej niż 121cm i to jak nie dosunę do wnęki
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Rozmyty i przeskakujący obraz
19. Preferencje co do marki ? Samsung, Sony, Phillips
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3500zł

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Nie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...