Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gmeru

Red Dead Redemption 2 - czy działa w 4K? Jak radzi sobie na poszczególnych konsolach?

Polecane posty

Red Dead Redemption 2 - czy działa w 4K? Jak radzi sobie na poszczególnych konsolach?

To już jutro! Red Dead Redemption 2 oficjalnie wchodzi na rynek a każdy posiadacz PlayStation lub Xboxa będzie mógł zanurzyć się w niesamowity świat dzikiego zachodu wykreowany przez firmę Rockstar. Dzisiaj zeszło też embargo na recenzje i wrażenia z gry oraz to jak prezentuje się graficznie na poszczególnych wersjach konsol.

Przeczytaj całość

W takich chwilach cieszę się z zakupu XONE X. Moja kopia ma być w Komputroniku jutro do odebrania. :)

• Lubię 1

To będzie weekend :DDDD

@lyconefuck to ten 82" u Ciebie? Ależ to robi wrażenie na foto O_____________O Taka gra, w natywnym 4K i na takim TV. Miazga.

• Haha 1

To będzie weekend :DDDD [mention=8895]lycone[/mention]fuck to ten 82" u Ciebie? Ależ to robi wrażenie na foto O_____________O Taka gra, w natywnym 4K i na takim TV. Miazga.

Dokładnie, ten co pisaliśmy. Stwierdziłem, że nie ma co czekać tylko brać ten TV i tyle. Jestem zadowolony. Z diodami za ekranem i zwiększeniem kontrastu (pozornego) nawet nie bolało przejście z 55" OLEDa na tego potwora default_biggrin.png 

Do tego nowa zabawka, czyli "belka" Samsung N950 :E

• Lubię 1

"jak oni to zrobili!?!?" ...proste....30fps (niestabilne) i chamski LOD....no i nie ukrywajmy...grafika ładna ale [beeep]y nie urywa...na trailerach jakos ładniej to wyglądało....

22 godziny temu, betonman napisał:

"jak oni to zrobili!?!?" ...proste....30fps (niestabilne) i chamski LOD....no i nie ukrywajmy...grafika ładna ale [beeep]y nie urywa...na trailerach jakos ładniej to wyglądało....

Ale ból [beeep]y u PCMR :) I prawidłowo, tak ma być! :D Mam propozycję, jako że nie możesz zagrać to byś patrzył jak ja gram i mi meldował o każdym spadku fps :D

• Lubię 1

Dnia 25.10.2018 o 19:33, betonman napisał:

Po pierwsze na XOX jest stabilne fps. Wiem, bo grałem już jakieś 20 godz. i nie odnotowałem żadnego spadku płynności w ani jednym momencie gry. Po drugie, grafika akurat urywa du.ę, na pewno najładniejsza gra z otwartym światem jaka dotychczas powstała. A w stosunku do trailerów nie ma żadnego pogorszenia jakości.

Edytowano przez gh0st666

Polecam przetestowac grę z wyłączonym w opcjach konsoli HDR10. Dużo lepiej w mojej ocenie to wyglada. Spływaja informacje/testy że implementacja HDR w RDR2 jest słaba. Kolory są mega sprane. Polecam najnowszy filmik Vincenta na YT.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...