Skocz do zawartości
Gmeru

Red Dead Redemption 2 - czy działa w 4K? Jak radzi sobie na poszczególnych konsolach?

Rekomendowane odpowiedzi

Red Dead Redemption 2 - czy działa w 4K? Jak radzi sobie na poszczególnych konsolach?

To już jutro! Red Dead Redemption 2 oficjalnie wchodzi na rynek a każdy posiadacz PlayStation lub Xboxa będzie mógł zanurzyć się w niesamowity świat dzikiego zachodu wykreowany przez firmę Rockstar. Dzisiaj zeszło też embargo na recenzje i wrażenia z gry oraz to jak prezentuje się graficznie na poszczególnych wersjach konsol.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich chwilach cieszę się z zakupu XONE X. Moja kopia ma być w Komputroniku jutro do odebrania. :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie weekend :DDDD

@lyconefuck to ten 82" u Ciebie? Ależ to robi wrażenie na foto O_____________O Taka gra, w natywnym 4K i na takim TV. Miazga.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To będzie weekend :DDDD [mention=8895]lycone[/mention]fuck to ten 82" u Ciebie? Ależ to robi wrażenie na foto O_____________O Taka gra, w natywnym 4K i na takim TV. Miazga.

 

Dokładnie, ten co pisaliśmy. Stwierdziłem, że nie ma co czekać tylko brać ten TV i tyle. Jestem zadowolony. Z diodami za ekranem i zwiększeniem kontrastu (pozornego) nawet nie bolało przejście z 55" OLEDa na tego potwora default_biggrin.png 

Do tego nowa zabawka, czyli "belka" Samsung N950 :E

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jak oni to zrobili!?!?" ...proste....30fps (niestabilne) i chamski LOD....no i nie ukrywajmy...grafika ładna ale [beeep]y nie urywa...na trailerach jakos ładniej to wyglądało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, betonman napisał:

"jak oni to zrobili!?!?" ...proste....30fps (niestabilne) i chamski LOD....no i nie ukrywajmy...grafika ładna ale [beeep]y nie urywa...na trailerach jakos ładniej to wyglądało....

Ale ból [beeep]y u PCMR :) I prawidłowo, tak ma być! :D Mam propozycję, jako że nie możesz zagrać to byś patrzył jak ja gram i mi meldował o każdym spadku fps :D

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2018 o 19:33, betonman napisał:

"jak oni to zrobili!?!?" ...proste....30fps (niestabilne) i chamski LOD....no i nie ukrywajmy...grafika ładna ale [beeep]y nie urywa...na trailerach jakos ładniej to wyglądało....

Po pierwsze na XOX jest stabilne fps. Wiem, bo grałem już jakieś 20 godz. i nie odnotowałem żadnego spadku płynności w ani jednym momencie gry. Po drugie, grafika akurat urywa du.ę, na pewno najładniejsza gra z otwartym światem jaka dotychczas powstała. A w stosunku do trailerów nie ma żadnego pogorszenia jakości.

Edytowane przez gh0st666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przetestowac grę z wyłączonym w opcjach konsoli HDR10. Dużo lepiej w mojej ocenie to wyglada. Spływaja informacje/testy że implementacja HDR w RDR2 jest słaba. Kolory są mega sprane. Polecam najnowszy filmik Vincenta na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...