Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gra bez single player za 249zł WOOOOW?Za kilka lat wyjdzie nowy COD bez singla i z jedną mapą za 249zł i pewnie sprzeda się ładnych milionów sztuk kopii?Szkoda że jest pozwolenie na takie praktyki.BARDZO POLECAMY za 249 bez singla,no to ładnie??

  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o rezygnacji z singleplayera była podyktowana modą na Battle Royale. Moim zdaniem poszli w słusznym kierunku bo single w CoD był fajny ale nie należał do najdłuższych :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W słusznym co widać po tym co się dzieje na YouTube itd. Czy to początek końca PUBG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gangi007 - Nie ma rekomendacji \"bardzo polecamy\" w tej recenzji, jest po prostu \"polecamy\", w moim odczuciu to odpowiednik 7/10. Brak singla krytykuję, ale doceniam tryby Blackout i Zombie. Trochę się to równoważy, ale przez to nie poleciłbym tej gry każdemu bo wielu lubi grać w kampanię, a jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Administratorzy i moderatorzy robią wiele ale HDTV Polska skręca wg. mnie zdecydowanie za mocno w kierunku recenzji gier i filmów a szkoda. To nie jest zarzut tylko smutne stwierdzenie faktu bo ten rodzaj tematów jest dla mnie akurat zbyt ciężką strawą.
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu po to się kupuje TV by na nim oglądac filmy i grać - dla mnie to plus - a czytanie wszystkich tematów nie jest obowiązkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odkąd kupiłem PS4 to odszedłem od trybu multi player.
Tylko single player.
Na PC był ciągle cod i bf.
Wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2018 o 14:38, Gmeru napisał:

W słusznym co widać po tym co się dzieje na YouTube itd. Czy to początek końca PUBG?

Myślę, że tak. Sporo ludzi którzy grali w PUBG i Fortnite przesiądzie się na nowe tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. Dr DisRespect.... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...