Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
VAMET

Samsung UE75NU7102

Polecane posty

Witam uprzejmie

Mam pytanie dziwne ;) Posiadam projektor Epson EH-TW5300 (1080p) i maksymalna przekątna, jaką mogę uzyskać w moim pomieszczeniu to 80". Zastanawiam się, czy kupując TV Samsung UE75NU7102 z przekątną 75" (2160p), który będzie o 40 cm bliżej miejsca, gdzie siedzi widz (ponieważ będzie na uchwycie odstawionym od ściany o 40 cm), otrzymam lepsze wrażenia, niż na projektorze, który posiadam? Czy w takim wypadku, gdy cena nie gra roli, lepszy rozwiązaniem do PS4, PC, Netflix, BD, UHD będzie TV czy mój obecny projektor? Jak czernie, barwy, jakość obrazu?

Jaka jest Wasza opinia w tej kwestii? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Edytowano przez VAMET

Pewnie, że TV. Projektor ma sens na dużo większe przekątne. Sam też mogłem dać po przeprowadzce max około 90" do swojego Sony HW55 zamiast obecnych 100" i wybrałem TV. 

Edytowano przez lycone

Witam uprzejmie

Wielkość w sumie zbliżona 80" do 75", ale te 75" będzie bliżej o 40 cm, także w sumie niezauważalne. Chodzi mi teraz o ten konkretny model Samsunga, nigdzie nie mogę znaleźć recenzji, testów tego modelu. Kosztuje niecałe 6k, także jak na 75" 2160p to nie za drogo ;)

Z poważaniem

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...