Skocz do zawartości
jokers

XIAOMI WEMAX ONE laserowy projektor krótkiego rzutu

Rekomendowane odpowiedzi


Dlatego poluje na BenQ TK800M w którym ulepszono już ten aspekt jak i kilka innych

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

A skąd wiadomo w którym jest to poprawione?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Cytat

BenQ TK800M Announced

The two hardware changes that I know of are 1) improved lens and optical quality and 2) new 'no gray border' DLP DMD from TI.

https://www.avsforum.com/forum/68-digital-projectors-under-3-000-usd-msrp/3054536-benq-tk800m-announced-4k-hdr-dlp-projector.html

BenQ TK800M to model nowszy jak BenQ TK800.

Edytowane przez MarianPaz
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiadomo w którym jest to poprawione?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Ten z literką M na końcu to poprawiony model z tego roku

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy pilot do wemaxa jest nieosiągalny. Czy ktoś wie, który pilot uniwersalny może go zastąpić.  Pytam na wszelki wypadek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2019 o 16:26, Piotr Hołań napisał:

Dodatkowy pilot do wemaxa jest nieosiągalny. Czy ktoś wie, który pilot uniwersalny może go zastąpić.  Pytam na wszelki wypadek :)

Pilot od Wemaxa to ten sam pilot, który dają np. do Mi Boxów. Ważne żeby komunikacja była przez bluetooth a nie infrared.

Tutaj przykład:

https://www.banggood.com/pl/Xiaomi-Bluetooth-Voice-Remote-Controll-Air-Mouse-p-1435510.html?rmmds=detail-left-hotproducts__5&ID=224&cur_warehouse=CN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pilot od Wemaxa to ten sam pilot, który dają np. do Mi Boxów. Ważne żeby komunikacja była przez bluetooth a nie infrared.
Tutaj przykład:
https://www.banggood.com/pl/Xiaomi-Bluetooth-Voice-Remote-Controll-Air-Mouse-p-1435510.html?rmmds=detail-left-hotproducts__5&ID=224&cur_warehouse=CN
Mam i projektor i miboxy dwa i to nie są te same piloty. Wprowadź w błąd

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, jokers napisał:

Mam i projektor i miboxy dwa i to nie są te same piloty. Wprowadź w błąd
 

Zależy jakiego masz Mi Boxa. Nie wszystkie piloty od Mi Boxów pasują do Wemaxa. Jak już masz ten pasujący to oczywiście należy go najpierw zgodnie z instrukcją sparować. Nie wiem czy można mieć sparowany pilot jednocześnie z Mi Boxem i Wemaxem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy jakiego masz Mi Boxa. Nie wszystkie piloty od Mi Boxów pasują do Wemaxa. Jak już masz ten pasujący to oczywiście należy go najpierw zgodnie z instrukcją sparować. Nie wiem czy można mieć sparowany pilot jednocześnie z Mi Boxem i Wemaxem.
Gdybyś to przedstawił tak od razu to nie wiadomo czy gość by w ciemno zamówił tego pilota.


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy jakiego masz Mi Boxa. Nie wszystkie piloty od Mi Boxów pasują do Wemaxa. Jak już masz ten pasujący to oczywiście należy go najpierw zgodnie z instrukcją sparować. Nie wiem czy można mieć sparowany pilot jednocześnie z Mi Boxem i Wemaxem.
Mam chyba wszystkie miboxy (patrz zdjęcia pilotów) i ja jakoś nie umiem sparować pilota. Po pierwsze trzeba mieć jakiegoś działającego pilota aby wejść do menu w tryb parowania, można też zacząć od pozycji pierwszego uruchomienia projektora. Ale najważniejsze, te piloty różnią się klawiszami i powiedz mi które klawisze mam wcisnąć do parowania aby dopasować? Powiedz mi to ja to przetestuje bo na razie nawet przed chwilą (patrz zdjęcie) próbowałem i nie idzie sparować. Zdjęcie z menu pokazuje które klawisze przytrzymać, porównaj to z pilotami że zdjęcia, środkowy pilot to ten z projektora.d1ec9d27874cccd60ff477902d50a843.jpg3e61467daaaa4b13d9b17862bf1d4b2a.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, jokers napisał:

 które klawisze mam wcisnąć do parowania aby dopasować?

Strzałka wstecz + kółko. Trzeba trzymać pilot praktycznie przy samej obudowie projektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strzałka wstecz + kółko. Trzeba trzymać pilot praktycznie przy samej obudowie projektora.
Pierwsze co zrobiłem to ta kombinacja. Na oryginalnym pilocie klawisz po prawej stronie to jest setings a nie menu, którego brak jest na pilocie od miboxa
Kółko w miboxie odpowiada domkowi czyli klawiszowi po lewej stronie w pilocie od projektora.
Oj chyba kolegę wpakowała na minę z tym pilotem

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, jokers napisał:

Pierwsze co zrobiłem to ta kombinacja.
 

Zwróć uwagę, że piloty musza mieć komunikacje bluetooth. Ten po lewej nie ma przycisku "voice" więc nie jestem pewny czy on obsługuje ten standard komunikacji. Ten po prawej z przyciskiem netflix - musisz zobaczyć w instrukcji jaka jest prawidłowa kombinacja klawiszy do parowania dla tego pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwróć uwagę, że piloty musza mieć komunikacje bluetooth. Ten po lewej nie ma przycisku "voice" więc nie jestem pewny czy on obsługuje ten standard komunikacji. Ten po prawej z przyciskiem netflix - musisz zobaczyć w instrukcji jaka jest prawidłowa kombinacja klawiszy do parowania dla tego pilota.
Nie sądzisz że nie znam się na tym co robię, w końcu ten temat jest przeze mnie rozpoczęty i od blisko roku testuje projektor i ekran i udzielam mnóstwo rad tutaj i prywatnie. Wszystkie piloty mają Bluetooth, wszystkie też mają funkcje voice ale nie mają o czym nie mówisz a ja już wspominałem funkcji setup która jest potrzebna do kombinacji do parowania.
Mam jeszcze pilot uniwersalny Logitech którego można stosować z projektorem ale paruje się ja tylko jako klawiaturę, oczywiście działa później prawie normalnie jak pilot.5aff81c90b8b6309be9c0f2280ab04b6.jpg5ead71d5c811a4c7efe82d7e08217850.jpg62bb83da079053553a9ac2f628352495.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc. Rozkład przycisków jak na oryginalnym pilocie więc może zadziała. 

Wielką zaletą wemaxa jest to, że łączy się z każdym urządzeniem bez większego problemu. 

Na pewno dam znać czy się udało.

Joker, czy pilotem hormony, po sprawowaniu, można też włączyć projektor czy tylko używać go przy włączonym sprzęcie?

Czy udało Ci się ustawić właściwą  godzinę?

Czy masz jakieś ulubione ustawienia obrazu czy lecisz na ustawieniach fabrycznych?

Bardzo dziękuję za pomoc

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma takowy projektor jezeli chodzi o lagi ? Probowal ktos grac na takim sprzecie ? Znane jest jakies odswiezanie ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam jak wkoncu wypada ten ekran od xyscreens? Potrzebuje do optoma hd27e i zastanawiam się między tym od xyscreens 

Zhk100b series black crystal czy iść w magicscreen. Magicscreen sprawdzony i dobry a ten xyscreen tylko z filmików na yt. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎14‎.‎06‎.‎2019 o 18:45, Piotr Hołań napisał:

Witam,

pilot dotarł dzisiaj. Sprawował się bez problemu i działa jak oryginał:) 

Czy działa na tym pilocie funkcja air mouse ? Chodzi mi o obsługę aplikacji takich jak popcorn time. Teraz używam myszki , ale wolałbym air mouse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o porownanie parametrów technicznych 3 modeli: 1. białego Xiaomi , 2.Xiaomi Wemax i 3.xiaomi mijia laser projector tv 4k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos namiary  w polsce  na ekran 

Ekran projekcyjny inScreen CLR  ust -110 244x137cm

Edytowane przez cezary777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Planuje zakup jednego z projektorow omawianych w temacie ale mam prosbe aby polecic mi ktory bedzie odpowiedni zarowno projektor oraz ekran na poczatek mojej zabawy:

1. Salon z oknami na poludnie ale mozliwosc zasloniecia. 
2. Ma zastapic TV w salonie.
3. Ekran 100-120 cali ale na poczatek nie za miliony.
4. Glownie ogladamy filmy wieczorami w ciagu dnia teledyski, bajki, wiadomosci. W wiekszosci przed tv siadam po godzinie 16tej.
 

Mozecie podac swoje typy co spalnialoby takie potrzeby..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...