Skocz do zawartości
Gmeru

IFA 2018 | WIDEO | Co słychać u TCL? Jakie nowości?

Rekomendowane odpowiedzi

IFA 2018 | WIDEO | Co słychać u TCL? Jakie nowości?

Na targach IFA 2018 mogliśmy zobaczyć jak wyglądają nowe telewizory od firmy TCL. Naszą uwagę przykuł szczególnie model C76, który jest bezpośrednim następcą serii C70, która odznaczała się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przepraszam że odkopuję może trochę temat ale nie chcę zakładać nowego, więc zapytam tutaj, wiecie może coś na temat telewizorów TCL R617 ? wydaje mi się że są to telewizory dostępne tylko na rynek amerykański, może posiadacie informacje czy te tv będą oferowane również w europie ? na stronie producenta nawet ich nie ma, dziwne, na rtings telewizory wypadły całkiem przyzwoicie, na amazonie są po 650 dolarów więc cena co do możliwości jest extra.

https://www.rtings.com/tv/reviews/tcl/6-series-2018-r617

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sqf - dokładnie. Świetny wybór w budżetowych TV, niestety tak jak napisałeś dostępny tylko w Stanach. Szkoda, że w Europie niedostępne również chociażby takie MODELE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toma-San wow, bardzo fajny telewizor, 800 dolarów za 55 cali, w testach na rtings bije samsungi i sony które są sporo droższe, wielka szkoda że u nas nie idzie dostać czegoś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Francji jest teraz taka promocja, że jak ktoś kupi te nowe modele, to dostaje zwrot 200 lub 300 Euro  :

https://www.avcesar.com/actu/id-25631/offre-de-remboursement-tv-tcl-dc760-dc762-dc766-jusqua-300-rembourses.html

Czyli to daje taką wyjściową (a nawet nieco mniejszą bo zaokrągliłem w dół) w cenę w przybliżeniu :

TCL 55DC760 2700 zł (- 200 Euro)

TCL 65DC760 4200 zł (- 300 Euro)

 

EDIT:

Z tym że zniżkę odliczyłem według Polskich cen.

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...