Skocz do zawartości
Gmeru

IFA 2018: Klasa referencyjna Panasonic UB9000: Najwyższa jakość obrazu i przeszywający dźwięk

Rekomendowane odpowiedzi

IFA 2018: Klasa referencyjna Panasonic UB9000: Najwyższa jakość obrazu i przeszywający dźwięk

Na targach IFA 2018 Panasonic przedstawia odtwarzacz Blu-ray UHD klasy referencyjnej DP-UB9000, obsługujący technologię HDR10+ i Dolby VisionTM oraz odtwarzający treści Ultra HD Blu-ray, wideo na żądanie (VOD) i ze źródła USB. Nowy odtwarzacz Blu-ray UHD będzie dostępny w sklepach od września.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy różnica między ub820 a ub9000 dotyczy bardziej dziwęku i wykonania. Obraz będzie podobny lub nawet taki sam na tych modelach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie lepszy od OPPO205  lub CA CXUHD albo SONY UBP1000ES , obawiam się że nie  - raczej porównywalny i najdroższy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o Myślisz że będzie droższy od klocka OPPO205? eee, nie. Słyszałem coś o cenie ok 4.000,-

Ostatnio widziałem że ceny: - CA CXUHD, i SONY UBP1000ES poszły coś w dół. Ok 3.300,- Zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie w stronę streamów online. Ja chyba odpuszczam odtwarzacz uhd.
Od wczoraj mam ATV 4k i jak iTunes się rozwinie jeszcze w kwestii dźwięku, to płyty bd umrą śmiercią naturalną.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, raf7705 napisał:

płyty bd umrą śmiercią naturalną.

Już ten proces się zaczął dawno..   https://www.rtvmaniak.pl/9552506/sprzedaz-filmow-dvd-bluray/

Bardzo mały % konsumencki w PL kupuje nośniki z filmami. Choć DVD ma się dobrze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic UB9000 ma trafić do sprzedaży w październiku. W/g magazynu What-HIFI cena ma wynosić ok 900 funtów. Czyli sporo tańszy od Oppo 205.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie ten upchroming do 4:4:4 tzn jak to wyglada w praktyce. Co do dzwieku jeszcze nigdy Panasonic w tej materii nie wypuscił nic ciekawego, a z materiałow prasowych ociekających achami ochami cieżko sie dowiedziec czy caly tor jest zbalansowany, jaki jest DAC, jakie jest zasilanie itp. Stawiam garść orzechow ze i ten player zagra gorzej CD od starenkich CD playerow z lat 90-ych u ieglego wieku. Podobnie jak i ustepujacy im OPPO 205. Pozdro
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...