Skocz do zawartości
stecko

LG OLED77G7V vs OLED77C8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako zadowlony uzytkownik 65B7V naszła mnie chęć zmiany na większy ekran;)

Myslalem o sony zd9 lub samsung q9n. Jednak zalezy mi na najlepszym obrazie wieczorowa pora podczas ogladania filmow. Nie gram w gry ani nie uzywam tv za dnia praktycznie wcale. Także oled będzie najlepszym wyborem dla mnie.

 

Pytanie do bardziej zorientowanych; brac zeszłoroczną serię G7V czy tegoroczna C8 ? :) G7 mogę wyrwać jakieś 6-7 tyś zł taniej.

Panowie warto dopłacać tyle kasy do C8?

 

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sobie na pytanie, czy potrzebujesz zmian, które zaszły w warstwie software na ten rok. Mam tu na myśli głównie sterowanie głosowe z AI. Jakością obrazu te telewizory się praktycznie nie będą różnić, a 6 000 zł to w tym wypadku prawie 20% ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Te sterowanie glosowe nie interesuje mnie wcale. Sterowanie i obsługa B7 z webos jest w zupełności wystarczajaca dla mnie. Wszystko śmiga plynnie, jest youtube i netflix. W sumie wszystko czego oczekuję.
Pod tym względem nie jestem wymagający. Najważniejsza jest jakość obrazu. A skoro nie ma az takiej różnicy to nie będę przepłacać;).

Dla mnie B7 po kalibracji jest świetnym tv, jedynie trochę za małym.
Niestety w tamtym roku 77" kosztował majątek wzgledem 65".

Dzięki!

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2018 o 08:24, stecko napisał:

Witam

Te sterowanie glosowe nie interesuje mnie wcale. Sterowanie i obsługa B7 z webos jest w zupełności wystarczajaca dla mnie. Wszystko śmiga plynnie, jest youtube i netflix. W sumie wszystko czego oczekuję.
Pod tym względem nie jestem wymagający. Najważniejsza jest jakość obrazu. A skoro nie ma az takiej różnicy to nie będę przepłacać;).

Dla mnie B7 po kalibracji jest świetnym tv, jedynie trochę za małym.
Niestety w tamtym roku 77" kosztował majątek wzgledem 65".

Dzięki!

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

cześć! ciekaw jestem, czy przesiadłeś się na 77, a jeśli tak - to jak oceniasz tą decyzję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze nie:) Bylo kilka innych wydatków i tv poszedl w odstawke. Ceny 77C8 zaczynają spadać także trzymam rękę na pulsie:)

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...