Skocz do zawartości
  • 0
Virion

Problem z obrazem w Samsungu 65MU7002

Pytanie

Cześć, potrzebuję pomocy. Kupiłem Samsunga, 65MU7002, potrzebuję pomocy w trzech kwestiach:

1. Podłączyłem i obraz jest jedynie akceptowalny. Mam Mutimedię. Podłączyłem przez hdmi one Connect z amplituberem i szału nie ma. Na starym tv obraz wyglądał lepiej. Zmieniłem już ustawienia na zalecane na forum i nie pomogło. Pytanie czy tv jest źle podłączony? Czy winna  jest słaba jakość sygnału z Multimedi? Netflix przez z mi boxa wygląda dużo lepiej.

2. Kwestia dźwięku. Też pewnie kwestia podłączenia - mam podłączony telewizor jednym kablem hdmi z amplitunrem. Jak odpalę na tv Youtube albo netflixa to dźwięk idzie przez tv, a nie przez kino domowe. Jeśli odpalę z boxa, jest już Ok- idzie przez kino. 

3. Zauważyłem, że jak wejdę w  menu  smart obraz na chwilę  się przyciemnia. Jak wybiorę jakąś opcję, wraca do standardowej jakości. Tylko w tym miejscu. Czy ktoś  coś  takiego u siebie zauważył  ? To wada czy kwestia ustawień?

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W opcjach dzwieku wybierasz albo glosniki tv albo kino. Zaktualizuj soft na najnowszy. Soft jest na stronie samunga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sprawdziłem, jest najnowsza wersja. W którym miejscu zmieniam ustawienia dźwięku o których piszesz wyżej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dźwięk. Wyjście dzwięku. I masz do wyboru: tv, audio/optyczne i bt.

 

 

 

 



Dźwięk. Wyjście dzwięku. I masz do wyboru: tv, audio/optyczne i bt.

Poczekaj, doczytałem , że masz dźwięk po hdmi. Ja przez optyka puszczam.
A zobacz jeszcze czy w opcji uhd nie masz zaptaszkowanych portów hdmi na zielono. Kiedyś czytałem, że się komuś to gryzło z dźwiękiem.
 
 
 
 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...