Skocz do zawartości
R3id4k

Soundbar dla 75nu8002 i Xbox One X

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam to forum od kilki lat, ale dopiero teraz zdecydowałem się założyć konto bo sprawa jest pilna :)

Przymierzam się do zakupu telewizora Samsung 75NU8002. Dodatkowo chciałbym zmienić stare 12-letnie kino domowe 5.1 (też Samsunga) na coś nowszego. Jednak pomimo zalet tylnych głośników zdecydowałem się tym razem, że zamiast całego zestawu ma to być wyłącznie listwa grająca + bezprzewodowy głośnik niskotonowy. Powód jest prosty. Gram i oglądam głównie wieczorami, wtedy kiedy inni w bloku śpią, więc głównie używam słuchawek SteelSeries 840. Filmy na płytach DVD/BR oglądam korzystając wyłącznie z konsoli, ponieważ jakiś czas temu przerzuciłem się na pozyskiwanie filmów korzystając z iTunes/Apple TV 4K i raczej to będzie główne źródło muzyki i filmów. Jednakże chciałbym aby ten sprzęt grał przyzwoicie w filmach i grach (muzyki to chyba słucham teraz wyłącznie w samochodzie). 

Odległość od sprzętu to ok 4m. Jedyny minus, że prawa strona (ściana) jest bardziej oddalona ponieważ pomieszczenie ma 40 metrów w prostokącie).

Cena to max 5000. Teraz w dwóch sklepach jest promocja 20% na drugi sprzęt, więc akurat można trochę "przyszaleć". Szerokość stolika RTV 125cm.

Zapoznałem się z wieloma testami i zastanawiam się nad nw. modelami. Zaznaczam, jednak, że żadnego nie słyszałem osobiście. Obecnie jestem na wczasach, wracam do domu pojutrze i mam jeden dzień na decyzję i skorzystanie z promocji. Kolejność sprzętu w żadnym wypadku nie odzwierciedla moich preferencji:

- Yamaha MusicCast YSP-2700
- Sony HT-ZF9
- JBL BAR 3.1
- Harman Kardon SB 26
- Panasonic SC-HTB885EG
- Samsung HW-N650
- LG SJ9

I jak tu się zdecydować. Być może ktoś z Was posiada jeden z modeli i może doradzić. Pozdrawiam.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...