Skocz do zawartości
Maciej Koper

Samsung QLED Q6F (2018) 65Q6FNA | TEST | Najtańszy QLED LCD z systemem Tizen

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MarcinC napisał:

DTS wychodzi z rynku TV ot cała filozofia.

MarcinC pieprz..... jako połamany nie wiem zależy Tobie tylko na nabijaniu postów czy co ? Jak DTS wychodzi z rynku to co wchodzi ? Atmos etc ,ale tego też nie przepuścisz nawet przez eARC bo takowego jeszcze nie posiada a kontenerami z mniejszymi wymaganiami odnośnie przepływności również sobie nie poradzi bo dekoduje tylko DD, ale co ja tam wiem przecież tylko piracę i dlatego tak ubolewam nad brakiem DTS ;)

46 minut temu, Radosław Koppa napisał:

Czy QE65Q6FAM  warto kupić za 5400zł do gier w 4k (pc)?

Radosław Koppa to jest zeszłoroczny model który z tego co się orientuję nie posiada tak zaawansowanego trybu gry jak modele FN z 2018

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Radosław Koppa napisał:

Dzięki, szkoda.

Radosław Koppa to że nie ma specjalnego trybu gry nie znaczy że nie będzie się dobrze grało jeżeli chcesz TV podłączyć do PC to sądzę że masz minimum GTX 1070 lub coś lepszego ale jedno jest pewne że na pewno będziesz Mega zadowolony ja mam teraz 65" Sony 4k z 2015 i gry również wyglądają i działają bardzo fajnie.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.08.2018 o 10:45, Gmeru napisał:

Serio myślisz, że wiesz ile zaoszczędzili i jak działa ten biznes? .... To nie jest takie hop siup jak sądzisz. I nikt Ci tego nie powie.

Problem zgłosiliśmy gdyż wczoraj na 100% wszystko sprawdziliśmy na 2017 i 2018 kilku modelach (oficjalne pliki ze strony DTS a nie niewiadomego pochodzenia). Możliwe, że to jakiś problem z softem gdyż Samsung zarzeka się, że to powinno działać. Badamy temat.

Gmeru czy Samsung już się jakoś ustosunkował do problemów lub braku DTS ?

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam tv Q6FNA kupiłem go tydzień temu i mam problem. A dokładnie chodzi mi o ten rozwinięty tryb GRY. Ja tego nie mam w moim tv.. i zastanawiam się dlaczego.. moge włączyć tryb gry ale jeżeli to zrobię to nie mam żadnej możliwości na inne ustawienia. Tv kupiony w UK. Może mieć to jakieś znaczenie ? Bo mi wydaje się że raczej nie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

A ja mam pytanie do wszystkich którzy mają co nieco wiedzę na temat tegorocznych qledów. Zastanawiam się nad modelami q55q6fn albo q55q7fn. Może mi ktoś napisać jaka jest między nimi różnicróżnica oprócz skrzynki one connect i HDRu? Jakaś różnica w obrazie?  Różnica w cenie to 1500 zł. 

Pzdr 

Edytowane przez przemkowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam brak kodeka DTS w tv Samsunga 2018. Porażka po całości.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne , że porażka - DTS-u nie ma w żadnym z nowo wydanych ... Niby pierdoła ale to mnie wstrzymało przed zakupem , poczekam na nowsze modele - może nagle się pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie napisał, czy TV Samsunga z 2018 roku przepuszczą chociaż dźwięk DTS do amplitunera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie

Dnia 16.08.2018 o 08:01, przemkowski napisał:

Witam wszystkich.

A ja mam pytanie do wszystkich którzy mają co nieco wiedzę na temat tegorocznych qledów. Zastanawiam się nad modelami q55q6fn albo q55q7fn. Może mi ktoś napisać jaka jest między nimi różnicróżnica oprócz skrzynki one connect i HDRu? Jakaś różnica w obrazie?  Różnica w cenie to 1500 zł. 

Pzdr 

Można powiedzieć, że nie ma różnicy. Ma planszy L20 wychodzi bardzo wysoki HDR więc można się spodziewać, że będzie trochę lepiej ale Q6 i tak ma wysoki. Dopłata za dodatki.

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slawkor napisał:

A czemu ma nie odtworzyć?

Bo czytam i juz sam nie wiem jedni piszą, żę wszystkie tv Samsunga w 2018 roku nie czytają formatów avi - xvid i divix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, slawkor napisał:

https://www.displayspecifications.com/en/model/db72133d

 

To jest specyfikacja tego modelu

Dzięki wielkie. Chciałem zakupić Samsung UE55NU8052 bo jest dużo tańszy od  wyżej wymienionego ale na forum piszą, że nie czyta divix i xvid i chyba będe musiał sie zdecydować na tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kruszonmk napisał:

Dzięki wielkie. Chciałem zakupić Samsung UE55NU8052 bo jest dużo tańszy od  wyżej wymienionego ale na forum piszą, że nie czyta divix i xvid i chyba będe musiał sie zdecydować na tego.

Radziłbym się wybrać do sklepu z pendrivem, żeby później nie było przykrej niespodzianki. Na oficjalnej stronie Samsunga nie ma nic o DivX i Xvid, a na innym forum przeczytałem, że nawet Q9 nie obsługuje tych formatów. Mnie te formaty nie interesują, więc nie drążyłem tematu, ale jeśli komuś na nich zależy to lepiej zawczasu się upewnić, niż po zakupie pluć sobie w brodę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, fuze napisał:

Radziłbym się wybrać do sklepu z pendrivem, żeby później nie było przykrej niespodzianki. Na oficjalnej stronie Samsunga nie ma nic o DivX i Xvid, a na innym forum przeczytałem, że nawet Q9 nie obsługuje tych formatów. Mnie te formaty nie interesują, więc nie drążyłem tematu, ale jeśli komuś na nich zależy to lepiej zawczasu się upewnić, niż po zakupie pluć sobie w brodę...

Dzięki tak zrobie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Proszę o pomoc w kwestii zmiany rejonu Smurt Hub. W dniu wczorajszym kupiłem telewizor 65Q6FNA w berlinie (lepsza cena i tak się dałem skusić) po instalacji mogę tylko wybrać jeden z 3 dostępnych krajów w którym oglądam TV :Austria, Niemcy, Szwajcaria. Proszę o pomoc ponieważ jestem kompletnie zielony w tym temacie i nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania tematu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem że jest jakaś szansa we wczesniejszych modelach widziałem możliwość poprzez jakieś skrory na pilocie myślałem że tytaj też tak moze jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Ci wyżej odpisał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...