Skocz do zawartości
Barteksbh

tv 49"-55" do 3,5k-4k pod konsole i kablówkę

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? ok 12 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok 2,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? jeszcze nie wiem

6. Jak słońce świeci w pokoju ? okno na wschód, słońce świeci do ok 12.00
7. Jaki masz obecnie telewizor ? nie mam
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? odświeżanie ponad 100Hz, niski input lag, dobry obraz, dobry dzwięk.
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? kablówka upc
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? planuję zestaw z Xbox One X
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? ok 4-5 godzin
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? bez różnicy
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport, filmy, seriale (netflix, hbo)
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? jeśli będzie możliwość, ale raczej od tego notebook
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? tak, ok 50%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami, po pracy.
17. Preferencje co do wielkości? 49-55"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? pionowe paski, które strasznie drażnią przy np. piłce nożnej
19. Preferencje co do marki ? samsung, sony, jak coś fajnego, to może być inne
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie zamierzam korzystać
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3 500 - 4 000 zł

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? tak

 

Witam,

Szukam TV pod kablówkę i przede wszystkim konsolę. 

Jest to mój pierwszy telewizor, także nie jestem obeznany. 

Czytałem trochę internetów i w oko wpadł mi 55" samsung UE55MU70x2 oraz polecany przez sprzedawcę sony kd-55xe8596 ale boje się, że 55" może być za duzy do pokoju. Czy jest to dobry wybór? Ewentualnie jakieś inne telewizory w przedziale 3500-4000 złotych, raczej bliżej niższej kwoty? Liczą się tv w przedziale 49"-55".

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...