Skocz do zawartości
barkley1

LG 55UJ620V - czy działa KODI?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z uwagi, że jestem początkujący i noszę się  z zamiarem zakupu nowego TV marki LG 55UJ620V chciałbym zapytać, czy nie będzie problemu z instalacją KODI i oglądaniem? Telewizor ma system webOS 3.5 i nie chciałbym go kupować, jeśli nie będzie możliwości oglądanie KODI oraz Terrrarium TV

Dziękuje z góry za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WebOS nie wspiera kodi. Musisz dokupić jakąś przystawkę z androidem albo wybrać telewizor z takim systemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, vader_4747 napisał:

WebOS nie wspiera kodi. Musisz dokupić jakąś przystawkę z androidem albo wybrać telewizor z takim systemem.

A co to znaczy przystawka z androidem? Bo może to rozwiąże mój problem gdyż TV z Androidem to tylko drogie SONY. Mogę prosić o wyjaśnienie jak działa ta przystawka i jakiej firmy polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc przystawka z androidem miałem na myśli urządzenia dodające funkcje smart do telewizora, działające w oparciu o system operacyjny Android, takie jak nVidia Shield TV. Nvidia jest bardzo droga, ale tego typu sprzętu jest teraz multum. Konkretnego urządzenia Ci nie wskażę, bo sam z takich urządzeń nie korzystam, gdyż nie używam kodi i system WebOS w moim OLEDzie w zupełności mi wystarcza.

Edytowane przez vader_4747

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, barkley1 napisał:

A co to znaczy przystawka z androidem? Bo może to rozwiąże mój problem gdyż TV z Androidem to tylko drogie SONY. Mogę prosić o wyjaśnienie jak działa ta przystawka i jakiej firmy polecasz?

Są też i tańsze produkty Philipsa i TCLa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtańszy sensowny, to Xiaomi Mi Box, tylko wersja International.

Koszt - w zależnosci od miejsca zakupu 200-300pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najtańszy sensowny, to Xiaomi Mi Box, tylko wersja International.
Koszt - w zależnosci od miejsca zakupu 200-300pln.
Mi Box nie polecam, OLED55B7 przełączał się w tryb HDR ale Mi Box pozostawał w nim nawet po zakończeniu odtwarzania filmu pomimo włączonego trybu HDR Auto na Android TV, do tego nie posiada portu Ethernet, materiał 4K rwał nawet na 5Ghz i routerze w bezpośredniej bliskości... nVidia Shield lub temu podobne, badałem temat i poniżej 650zł żadna przystawka Android TV nie warta jest uwagi... :/

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...