Skocz do zawartości
Gość

Telewizor 49-55' do 4200 - dobra czerń i szybki SMART TV - co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja siedząc na tronie doszedłem (bez zbędnych skojarzeń) do wniosku, że Panasonic specjalnie tak pozycjonuje swoje produkty. 50EX700/703 jest w zasadzie najlepszą 50" do swojej ceny, a cena ta jest mocno zbliżona do 55" do Sony i Samsunga na VA w tym segmencie, ale jednak minimalnie niższa; 58EX700/703 - ta sama historia - najlepsza 58" do swojej ceny. Panasonic szuka nisz i je wypełnia swoimi produktami, za które każą sobie dość słono płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, borsooq napisał:

A ja siedząc na tronie doszedłem (bez zbędnych skojarzeń) do wniosku, że Panasonic specjalnie tak pozycjonuje swoje produkty. 50EX700/703 jest w zasadzie najlepszą 50" do swojej ceny, a cena ta jest mocno zbliżona do 55" do Sony i Samsunga na VA w tym segmencie, ale jednak minimalnie niższa; 58EX700/703 - ta sama historia - najlepsza 58" do swojej ceny. Panasonic szuka nisz i je wypełnia swoimi produktami, za które każą sobie dość słono płacić.

W tym roku to pojechali po bandzie z tym wypełnianiem nisz matrycami ips.

59 minut temu, Somebody101 napisał:

Ten uplynniacz nie jest rewelacyjny. Poczytaj narzekania na forum właścicieli tych tv - uplynniacz powoduje spore artefakty, widać że jest tu matryca tylko 60hz.

Czytałem i widziałem w akcji i jak na matrycę 60hz to naprawdę daje radę. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak na matryce 60hz daje radę. Tyle że patrząc na ogólną jakość uplynniacza działa to tak se. Artefakty są widoczne i dla niektórych mogą być irytujące. Dlatego pisanie że uplynniacz w tym modelu jest jak to napisałeś "rewelacyjny" - jest określeniem bardzo przesadzonym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Somebody101 napisał:

No właśnie, jak na matryce 60hz daje radę. Tyle że patrząc na ogólną jakość uplynniacza działa to tak se. Artefakty są widoczne i dla niektórych mogą być irytujące. Dlatego pisanie że uplynniacz w tym modelu jest jak to napisałeś "rewelacyjny" - jest określeniem bardzo przesadzonym. 

Na tle telewizorów w podobnej cenie i tak jest lepszy.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...