Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dylemat a mianowicie wybrałem 3 telewizory, wszystkie w tej samej cenie (1499):

Philips 43PFS5302/12

LG 43UJ6307

LG LED 43UJ620V

Dla mnie jako laika po przeczytaniu wszystkich parametrów wszystkie są takie same, jedynie philipsa wyróżnia ambilight.

Ważne dla mnie jest to aby płynnie działał HBO GO oraz NETFLIX, sportu nie oglądam za wiele, do grania mam monitor, może w przyszłości pomyślę o ps4. TV będzie używany głownie do HBO GO oraz do oglądania zwykłej telewizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się, że Philips ma w swoim SmartTV aplikację do tego HBO GO. LG na 99% ma bo ma dobry Smart. Philips, to FHD, a LG rzekome 4K na matrycy RGBW.

Jak ci nie zależy na wyższej rozdzielczości, chociaż LG i tak nie daje prawdziwego 4K, to może rzuć okiem na Samsunga 43M5672. Jeszcze Sony 43WE755, aczkolwiek Sony jest na IPS.

Sprawdź, czy kasy ci styknie ewentualnie na Samsunga 43MU6172, wydaje się, że jest optymalny w tym rozmiarze. System Tizen, podbnie, jak WebOs w LG na 99% ma apkę do HBO GO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ja, osobiście dołożyłbym do 43MU6172

Obecnie ksoztuje w OleOle 1611pln

https://www.ceneo.pl/51380465

 

Jeśli jednak nie chcesz przekraczać budżetu, to wybrałbym miedzy w/w Samsungiem M5672 (zwróć uwagę, że wg recenzji na wysoki input lag dla wersji 55M5672 - 50ms) a którymś z LG, które podałeś.

Na twoim miejscu, jeśli nie grasz, to wolałbym Samsunga, a jeśli planujesz grać na tym TV, to poszukałbym informacji, czy wersji 43" też ma tak wysoki input lag, który nie jest tragiczny, ale wysoki, jak na dzisiejsze standardy. Jeśli masz możliwość, to możesz jeszcze obejrzeć Thomsona 43UC6406 - ma świetne opinie w testach na niemieckich stronach i jest na androidzie - ale najpierw bym go obejrzał w sklepie, bo model C70 też ma świetne opinie, a mocno smuży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...