Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Witam poszukuję telewizora a jako, że kompletnie się na tym nie znam to proszę o radę :)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 15m2 na oko
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2m -3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? również bokiem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6. Jak słońce świeci w pokoju ? za telewizorem i z boku ale są rolety więc to nie problem
7. Jaki masz obecnie telewizor ? nie mam
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? nie zależy mi na dodatkowych funkcjach
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? hd ale jeśli się da to fajnie by było 4k na przyszłość
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? głównie ps4 które będzie systemem dla netflixa i gier ewentualnie laptop
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-4 na oko
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matową ale słyszałem, że błyszcząca ma lepsze kolory (poradźcie)
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? netflix
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? raczej nie, ps4 będzie korzystać
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie?  bardzo nieregularnie więc ciężko stwierdzić ale gry będą jedną z głównych atrakcji
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami, w dzień praca jedynie weekendy wolne
17. Preferencje co do wielkości? duży :D nie wiem ile w calach bo nie mam punktu odniesienia jeśli chodzi o wielkości :D
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? dźwięk zza tv który jest dziwnie odbity od ściany
19. Preferencje co do marki ? brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? niekoniecznie ale jeśli już by coś było z to aktywne
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2500-3000

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? nie