Skocz do zawartości
Jarosław Ka

50-55` do max 3000PLN

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 23m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? kwestia do ustalenia
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ?  na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6. Jak słońce świeci w pokoju ?  Od południa słońce nie świeci do pokoju
7. Jaki masz obecnie telewizor ? brak
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ?  dobra jakość obrazu, 
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4k
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Wi-Fi smartfon czasem laptop
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-4
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ?  Nie mam preferencji
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport, filmy
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 10
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 50-55 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? zabierają czas ;)
19. Preferencje co do marki ? panasonic sony
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3000

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? tak

Proszę o propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo dobry wybor  to panasonic  tx-50ex700e lub  tx-50ex703e z tunerem satelitarnym.  Telewizor ma dobre dobre wyniki w testach i  komentarze uzytkownikow.Nie  tylko  na hdtvpolska ale tez na DVHK

komentarz  z hdtvpolska

Zdecydowałem się na Panasonica TX-50-EX700E i nie żałuję - jestem bardzo pozytywnie zaskoczony  Do końca wahałem się nad czymś większym, Pan proponował mi jeszcze Philipsa 55PUS7101/12 za 1000zł więcej i trochę nad nim myślałem, 55'', Android Tv(fajne możliwości, ale bałem się stabilności), 120mhz matryca(chyba :P) i bajer w postaci podświetlania z tyłu (fajna sprawa, chociaż i tak mam ledy w szafce nad tv więc aż tak mocno się na to nie napalałem, bardziej kusiły te 55''), ale koniec końców wziąłem Panasonica - 1 strzał podobno najlepszy, trochę bałem się ryzykować z samą marką Philips, obraz kosa, aż byłem zaskoczony, że w telewizorze LED będę miał taką czerń, smart tv działa bardzo sprawnie, zdecydowanie szybciej i stabilniej niż w ostatnim wypuście plazmy Panasonica, filmy .mkv bez przycięcia, tak jak tego oczekiwałem. I jest bezdźwięczny, plazma wydawała taki cichy, ale z bliska słyszalny dźwięk, a teraz jest cisza. Pozostało się bawić ustawieniami. Może jakieś podpowiedzi jak go poprawnie ustawić i na co zwrócić uwagę?

Dzięki za pomoc i rady! 

Komentarz z  DVHK

Mam tego Panasonica obraz 4K kosmos tylko mam model TX-58EX703E do kupienia tylko w RTV euro AGD różni się tylko tym że ma wbudowany dekoder satelitarny oglądam mundial w 4k z turksata jest darmowy kanal turecki kolory, czerń pieknota polecam a ruch mimo matrycy 60HZ bardzo płynny nic nie rozmazuje w czasie meczu. Polecam będziesz zadowolony

Edytowane przez grundig
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że zastanawiam się nad tym modelem, sprzęt zbiera pozytywne opinie. A jeśli chodzi o 55` coś ciekawego by się znalazło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podobnej cenie jest jeszcze właśnie Philips 7303 - VA, Direct LED, Android TV, który już ładnie śmiga.

Sporo błędów poprawili z tym systemem, dla mnie telewizor bardzo mocno wart tej ceny.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...