Skocz do zawartości
luq4

49-55" 4k i smart TV - do mieszkania na wynajem

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Poszukuję TV o wielkości w przedziale 49-55", 4k oraz jakiś przeciętnie działający smart TV. Telewizor będzie stał w mieszkaniu na wynajem więc najważniejszym kryterium (obok tych już wymienionych) będzie jego cena i bezawaryjność (na tyle, na ile to można sobie zagwarantować w niskim budżecie). Nie mam żadnych specjalnych wymagań co do matrycy, marki, koloru, czy systemu operacyjnego. Im tańszy tym dla mnie lepszy, ale żeby w miarę sensownie działał i był łatwy w codziennym użytkowaniu. Możecie coś konkretnego polecić? Nie chcę się sugerować tylko filtrem cena na portalach. Z góry wielkie dzięki, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi nie za bardzo fajnie ale w takim razie po co pytać na forum? Biorę co najtańsze i gra. No chyba ze sam chcesz coś obejrzeć to co innego. Ale nie spotkałem się jeszcze z takim czymś żeby pytać na forum co kupić dla obcych ludzi aby  mieli dobry tv

Edytowane przez tonybcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: życie jest pełne niespodzianek ;) 

Nie chcę szukać tylko po filtrze ceny, bo nie chce kupować badziewia totalnego. W każdym segmencie tv są modele ciut lepsze i słabe, tutaj szukam taniego i ciut lepszego od konkurencji w aspekcie trwałości i Smart tv, pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych TV często polecanych na tym forum to:

Samsung MU6172 - 55 cali masz za około 2200 zł

Sony XE7005 - 55 cali masz za około 2600 zł

Ciężko mi coś o nich napisać, bo nie interesuje mnie zbytnio ten segment, ale z tego co widzę często się pojawiają w tutejszych wątkach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...