Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED 55" B8 (2018) | TEST | Organiczny wyświetlacz 4K HDR z technologią ThinQ AI

Rekomendowane odpowiedzi

21 hours ago, pebe86 said:

Nie zdziwię się jak już w ogóle nie będzie... Może wyprzedali szybciej niż planowali przed wejściem tegorocznych serii.

Taaa, już w styczniu... Gdy do premiery C9 zostało dobrych kilka miesięcy.

Już kilka razy w 2018 była zmniejszona dostępność C8 55'. Być może B8 lepiej się sprzedają więc sklepy zamawiają to co szybciej schodzi. Aktualnie różnica w cenie między B8 a C8 to 1k zł co jest dosyć dużą kwotą jak na tak niewielką różnice w jakości obrazu. Ciekawa jest ta fluktuacja w różnicach cenowych, był moment kiedy C8 55' był tylko 500zł droższy od B8 a teraz ceny znów się rozjechały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też przycisk zasilania na pilocie często działa dopiero po drugim kliknięciu ?

Już zmieniałem baterie, ustawienia szybkiego startu czy oszczędzania energii. Ciągle to samo. Inne przyciski podczas użytkowania działają bez problemu. Włączenie TV przyciskiem Netflix działa za każdym razem. Natomiast przycisk Power notorycznie za drugim razem czy to przy uruchamianiu TV czy przy wyłączaniu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj w MM zakupiłem  B8 za 5299zł....jeszcze za dużo się nie bawiłem i nic nie ustawiałem ale już jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Pablopicassoxx napisał:

do czwartku

O tak, masz rację. A C8 rzeczywiście niemalże brak, w Wawie tylko w jednym markecie.

Również zamówiony B7 55".

EDIT: oczywiście B8.

Edytowane przez robert6969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

myślicie, że jest sens kupować ten tv do zastosowań tv jako "zapychacza": tzn przez parę godzin dziennie coś leci, ale materiał się mocno zmienia, raz youtube, raz kanał muzyczny, raz serial, raz ps4 (ale na tyle krotko i tak zmiennie, że akurat o wypalony HUD sie nie martwię). Oczywiście raz, dwa razy w tygodniu film też obejrzę, ale wielkim kinomanem nie jestem. Czy w takim zastosowaniu warto zainwestować w OLEDa czy lepiej IPS od LG (zależy mi na kątach widzenia i AI od LG). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci są niejednoznaczne informacje w tym zakresie: czy B8 ma wyjście słuchawkowe?

Jeśli tak, czy można tak ustawić opcje dźwięku, żeby sygnał był jednocześnie na głośnikach TV i w słuchawkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media Markt B8  55" ZA 5300 zł a 65" ZA 8000zł.

Edytowane przez Gontar3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robert6969 napisał:

W sieci są niejednoznaczne informacje w tym zakresie: czy B8 ma wyjście słuchawkowe?

Jeśli tak, czy można tak ustawić opcje dźwięku, żeby sygnał był jednocześnie na głośnikach TV i w słuchawkach?

B8 nie ma wyjścia słuchawkowego, wyjścia dźwięku to optyk i ARC po HDMI.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura totalna, oczywiście ze ma i można puścić jednocześnie głos na słuchawki jak i głośniki w tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, smiti napisał:

Bzdura totalna, oczywiście ze ma i można puścić jednocześnie głos na słuchawki jak i głośniki w tv.

Rozpakuję za pół godziny to powiem.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, sparkzi napisał:

Hej,

myślicie, że jest sens kupować ten tv do zastosowań tv jako "zapychacza": tzn przez parę godzin dziennie coś leci, ale materiał się mocno zmienia, raz youtube, raz kanał muzyczny, raz serial, raz ps4 (ale na tyle krotko i tak zmiennie, że akurat o wypalony HUD sie nie martwię). Oczywiście raz, dwa razy w tygodniu film też obejrzę, ale wielkim kinomanem nie jestem. Czy w takim zastosowaniu warto zainwestować w OLEDa czy lepiej IPS od LG (zależy mi na kątach widzenia i AI od LG). 

Idealne warunki by zakupić właśnie oled. Tym bardziej jeszcze, że zależy Ci na kątach widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w MM Zabrze na sklepie było jeszcze kilka B8 i C8....nie wiem czy na magazynie może jeszcze coś mieli
Cześć,

To jak to się ma do tego, że jak wczoraj i przed wczoraj dodawalem LG 55c8 do koszyka, to pokazywało mi, że dostawa z Opola (nastawiony odbiór właśnie w Zabrzu)? Sklep internetowy nie uwzględnia stanów sklepów stacjonarnych?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na mojego 65 B8, z Media Markt za 8100, jutro ma być to powiem coś więcej
Jak za tyle negocjacja porządna czy jakaś promocja
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, robert6969 napisał:

Rozpakuję za pół godziny to powiem.. ?

No więc tak:

- B8 ma wyjście słuchawkowe, przynajmniej mój.. :-);

- porównanie z FZ 800 - bez kolegi @Plebann nie byłoby to możliwe, więc Kolego wielkie dzięki za udostępnienie plików ze sportem (a kwestia ruchu mnie nieco niepokoiła). Bowiem mój Ultrabox+ po odłączeniu od sygnału SAT nie czyta plików z dysku. Efekt: nie widząc różnic między FZ800 a B8 nie było podstaw do wydania ca. 20 % więcej;

- aha, plansze.. - pierwsze odpalenie przed pierwszym 4h czyszczeniem wykazuje lekkie zróżnicowanie lewej/prawej części ekranu na 5% grey. Poczekamy, zobaczymy. Inne plansze OK;

- jakość obrazu .. - nieporównywalna na plus w porównaniu z plazmą PV80;

- najciekawsze: MM nieśmiało poprosiło o nie zrywanie folii z przodu ekranu w okresie testowania TV. Czemu? - bo jakby co to sprzedadzą go ponownie..

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, venom200 napisał:
Dnia 14.01.2019 o 20:57, piotrekboro napisał:
ja czekam na mojego 65 B8, z Media Markt za 8100, jutro ma być to powiem coś więcej

Jak za tyle negocjacja porządna czy jakaś promocja

Jest promocja - rabat 900zł po dodaniu do koszyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ebolla napisał:

Cześć,

To jak to się ma do tego, że jak wczoraj i przed wczoraj dodawalem LG 55c8 do koszyka, to pokazywało mi, że dostawa z Opola (nastawiony odbiór właśnie w Zabrzu)? Sklep internetowy nie uwzględnia stanów sklepów stacjonarnych?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 


A tak to ma do tego że ja zamawiałem internetowo B8 o 10 rano w poniedziałek i odbierałem o 14...gdy ładowałem telewizor na stoisku na wózek to widziałem jeszcze kilka pudełek z C8 i B8 .

A co do stanów sklepowych...jak wychodziła gra RDR2 na stronie MM Zabrze pokazywało stan 15 sztuk...pojechałem do sklepu a sprzedawca mi mówi że gry dawno już nie ma a co do stanu na stronie to wie że tak pokazuje i musi ręcznie go wykasować....no taki już to jest system :)...także z stanem telewizorów pewnie jest podobnie :)...pewnie najlepiej  samemu zadzwonić,zapytać i zarezerwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak to ma do tego że ja zamawiałem internetowo B8 o 10 rano w poniedziałek i odbierałem o 14...gdy ładowałem telewizor na stoisku na wózek to widziałem jeszcze kilka pudełek z C8 i B8 .
A co do stanów sklepowych...jak wychodziła gra RDR2 na stronie MM Zabrze pokazywało stan 15 sztuk...pojechałem do sklepu a sprzedawca mi mówi że gry dawno już nie ma a co do stanu na stronie to wie że tak pokazuje i musi ręcznie go wykasować....no taki już to jest system :)...także z stanem telewizorów pewnie jest podobnie :)...pewnie najlepiej  samemu zadzwonić,zapytać i zarezerwować.
No, nauczka dla mnie na przyszłość. Normalnie zawsze z praktyki wiem, że może być tak, że coś na necie widnieje, że jest na stanie a faktycznie już nie ma. Ale żeby do koszyka dodawało telewizor z Opola ze wskazaniem odbioru w Zabrzu, kiedy w Zabrzu są na stanie, to się nie spodziewałem
Zaraz będę dzwonić to dam znać jak to wygląda obecnie w sklepie stacjonarnym.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz też pod uwagę że te które stały na sklepie już też mogły być sprzedane "internetowo"...z uwagi na cene pewnie troszkę osób kupiło w poniedziałek Oledy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Tak też może być. No cóż to przespałem okazję. Na drugi raz trzeba szybciej działać

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...