Skocz do zawartości
Buhaj47

Czy warto czekać na HDMI 2.1?

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie byłem już zdecydowany na Sony X900F i myślałem o wzięciu go przed mundialem, jednak natknąłem się na info o HDMI 2.1. Telewizory w 2019 będą miały to złącze, a ja oprócz oglądania filmów, TV i sportu gram również na PS4 Pro. Chcę TV na kilka lat, i takiego który wykorzysta możliwości PS5. Nie wydaje mi się, żeby obecny format obsługiwał na przykład zmienną częstotliwość odświeżania. Jakieś porady, czy dużo stracę biorąc TV teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2018 o 10:28, Buhaj47 napisał:

Właściwie byłem już zdecydowany na Sony X900F i myślałem o wzięciu go przed mundialem, jednak natknąłem się na info o HDMI 2.1. Telewizory w 2019 będą miały to złącze, a ja oprócz oglądania filmów, TV i sportu gram również na PS4 Pro. Chcę TV na kilka lat, i takiego który wykorzysta możliwości PS5. Nie wydaje mi się, żeby obecny format obsługiwał na przykład zmienną częstotliwość odświeżania. Jakieś porady, czy dużo stracę biorąc TV teraz?

Nie jest wykluczone, że TV dostaną updated do obsługi VRR. Z drugiej strony czy naprawdę tak bardzo potrzeba tej funkcji w grach? Obecnie na rynku tytuły działają w 30 albo 60fps i to w miarę stabilnie. Mało jest skoków ilości FPS. Być może PS5, czy PS6 będzie działało inaczej, ale przecież nie kupujesz TV by grać na nim za 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do tego samego wniosku i parę dni temu wziąłem X90F, jestem zadowolony, ten model a mój stary Samsung H5000 to jak porównanie czekolady z... Za 3 lata, kiedy prawdopodobnie wyjdzie PS5, zakładam, że pojawią się jeszcze jakieś funkcje, o których na razie nie słyszeliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...