Skocz do zawartości
neqal

MU7002 czy KS7000?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ?     30m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ?                               2.5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ?                                          zazwyczaj 2, jednak przy mundialu mogą być max 3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ?      Jedna osoba na wprost, a dwie pod lekkim kątem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ?                                              Obojętnie, ale jeśli to byłby MU7002 to musiałby wisieć (za duży rozstaw nóżek)
6. Jak słońce świeci w pokoju ?                                                        TV znalazłby się na wschodniej ścianie, na południowej są 2 duże okna i wejście na balkon
7. Jaki masz obecnie telewizor ?                                                      CRT Grundig 32 ?
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ?                                            Smart TV, szybką matryce do oglądania mundialu.
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Cyfrowy Polsat, planuje pobawić się Netflixem, na Black Friday PS4 pro - God of War + RD2
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora?

11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ?                      3h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ?                         obojętnie ale chyba matową ze względu na światło
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ?                         Sport, wiadomości, czasem jakiś film.
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? Tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 1,2h jak kupię PS4 :)
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ?                                Wieczorami
17. Preferencje co do wielkości?                                                         55 
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ?                                              Smużenie, migotanie, długi czas reakcji
19. Preferencje co do marki ?                                                              Żadnych ale z tego co wyczytałem to tylko Samsung jest jako tako w tych pieniądzach
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ?  nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ?                       4000 PLN

Witam,

tak jak w temacie prosiłbym o podpowiedź co lepiej kupić. Czasami można wyhaczyć jakieś oferty na KS7000 w podobnej kwocie co MU7002 jednak są one z gwarancją 12mc a nie 24.  Wiem że seria z 2016 ma problem z odklejającymi się ramkami dlatego chciałbym się zapytać czy to zostało jakoś rozwiązane?  Na TV nakleiłbym taśmy ledowe, bo z tego co widziałem w sklepach czerń jest słaba w tym segmencie. Chciałbym TV na parę lat, nie jestem jedną z tych osób co zmienia telewizor byle tylko sąsiad był zazdrosny. Dowodem na to jest mój TV kineskopowy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jesli nie chcesz miec problemow z serwisem samsunga  to lepiej kupic  produkt firmowy czyli Sony lub panasonica. W samsungach KS " rozlazi sie" obudowa i awaryjnosc tej marki jest bardzo duza.Inny praktyczny przyklad , wpisz w google .....samsung uwaga gwarancja.Tylko samsung ma tak rozbudowany watek  ktorego konca nie widac.

Kazdy telewizor  Sony  lub Pansanica w tej cenie bedzie  lepszy od samsunga.

 Kupuje tylko produkty markowe czyli pansonica , pioneera  i sony.Mam trzy telewizory panasonica, jeden sony. Pozostaly sprzet audio to pioneer.

Na kanadyjskiej internetowej stronie ochrony konsumenta byla kiedys tabelka dotyczyla sprzetu ktory jest najmniej awaryjny.Na pierwszym miejscu byl pioneer na drugim miejscu Panasonic.Na ostatnim samsung.

 

Edytowane przez grundig
  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkty Sony, czy Panasonic w tej półce cenowej są gorsze od Samsunga. MU7002T był liderem swojej kategorii i był zarazem lepszym TV od KS7000. Nie słyszałem o ewidentnych problemach tej serii, takich jak odklejająca się ramka. Wadliwą sztukę możesz trafić u każdego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Produkty Sony, czy Panasonic w tej półce cenowej są gorsze od Samsunga.

No właśnie w tym rzecz. Niestety nie ma za dużo sensownego wyboru TV do 4 tysięcy. Szkoda że produkty np. Sony na rynek amerykański są dużo tańsze niż europejski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...