Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 16, docelowo będzie stał w 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? Od 1,5 do 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? Do 4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - może się zdarzyc bokiem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać, ważne aby tv miał jedna stopę centralna 
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Południowa i zachodnia strona, tv stoi na północnej, słońce raczej nie będzie dosiegalo tv
7. Jaki masz obecnie telewizor ? JVC 32 cale
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 4k hdr, ma być jak najlepszy w moim budżecie do grania oraz conajmniej 2x usb i 2x HDmi oraz gniazdo sluchawkowe, mile widziane też scart pod ps2
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD )   wstępnie kazdy
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Laptop,  Ps4 pro,  aparat, dekoder cyfrowego polsatu, tv naziemna przez chwile
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? Od 2 do 8
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie wiem
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport, gry
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak, fajnie jakby przeglądarka odtwarzala filmy min z zalukaj. Kolegi tv Philips z androidem nie odtwarza, więc tv nie musi mieć androida. Wiadomo yt to podstawa
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie?  80
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami 
17. Preferencje co do wielkości?  Minimum 49 cali ale nie większy niż 55
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Wolne działanie,  słaby dzwiek, 
19. Preferencje co do marki ? Brak, zależy mi na dobrym tv do ps4
20. Czy telewizor ma mieć 3D - raczej nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Do 3500, mogę podnieść budżet do 4000 jeśli zrobi to duża roznice

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszperalem trochę w internecie i zastanawia mnie model ue55mu8002 ew 49 cali lub jego poprzednik ue55mu7002, 8002 ma jedną podstawkę co jest dla mnie ważne. Czy w tym budżecie znajdę coś lepszego ? Szukam jeszcze opini o ue55mu8002txxh. Ktoś coś pomoże? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...