Skocz do zawartości
Maciej Koper

Sony XF85 | TEST | Bravia Android TV 2018 Ultra HD z procesorem X1 (KD-55XF8505)

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jest gdzieś może jakiś materiał gdzie można porównać wersję 43 i 49? Bo w sklepach ciężko o dostępnosc żeby samemu porównać?  49 zmieści się na wąskim regale 95 cm? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupiłem XF85 w wersji 43 cale jednak. 

Wie któs może czy są w internecie jakieś ustawienia dla niego które mógł bym wykorzystać żeby wszystko ładnie działało? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najodpowiedniejszy będzie oryginalny tryb Kino Pro. Wprowadzanie ustawień od innych użytkowników zazwyczaj nie kończy się najlepiej, a fabryczne tryby są zazwyczaj najlepszym kompromisem. Zwłaszcza w Sony który ma te kolory dość naturalne w porównaniu do nieco podbitych kolorów w Samsungach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to z tym Androidem jest, trzeba na coś uważać żeby go szczególnie nie obciążać? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, polo508 napisał:

A jak to z tym Androidem jest, trzeba na coś uważać żeby go szczególnie nie obciążać? ?

U mnie np na XF 90 android mulił tylko przy włączonym bluetooth i połączonym pilotem , po wyłączeniu tego wszystko  chodzi mam zainstalowane kilka aplikacji i nie widze żadnego zamulenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały trochę irytujący problem, wie ktoś jak wyłączyć ten pasek informacyjny na górze? Ten który się pojawia bo jak zmieniamy źródło sygnału. 

Bo na PS4 za każdym razem jak wpada trofeum to wyskakuje też ten pasek i robi się taka jak by sekundowa przerwa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, polo508 napisał:

Mały trochę irytujący problem, wie ktoś jak wyłączyć ten pasek informacyjny na górze? Ten który się pojawia bo jak zmieniamy źródło sygnału. 

Bo na PS4 za każdym razem jak wpada trofeum to wyskakuje też ten pasek i robi się taka jak by sekundowa przerwa 

W PS4 możesz wyłączyć powiadomienia o trofeach, jeśli o to Ci chodzi.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mu chodzi. Miałem tak kiedyś. Pasek informacyjny pokazuje się na górze ekranu nie tylko wtedy kiedy zdobędzie się trofeum tylko po prostu co jakiś okres czasu.

Rozwiązanie jest bardzo proste... trzeba wejść w ustawienia kanałów i wyłączyć "pasek informacyjny". 

Voila! ? 

 20190414_223428.thumb.jpg.4d8b1faca57601dc18d8a1bda4e9771d.jpg

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodziło. 

Troche słabo że nie da się tego wyłączyć tylko na konkretnym źródle sygnału bo przez to pasek nie będzie się pojawiał przy oglądaniu TV (karta CI+) no ale jakoś z tym mogę żyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano dziwne ale co tam tv, ja wolę sobie pograć zamiast propagandę oglądać ?

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze jeden drobny problem mam, do tej pory wszystko działało jak należy, ale ostatnio pilot przy komenda h głosowych zawsze na komendę odpowiada wyszukaniem czegoś w internecie zamiast wykonania tej czynności. 

Przykładowo chciałem zmienić kanał wyszukuje o nim informacji. 

Tak samo nie można zmienić źródła sygnału głosowo.

Wie ktoś w czym problem? Coś w ustawieniach? Wcześniej działało normalnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już aktualizacje do Androida 8? Niby wznowili miesiąc temu a u mnie dalej brak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Posiadam model 49XF8596 i mam pytanie - jak można sprawdzić czy w telewizorze jest faktycznie matryca VA ? Czy w menu serwisowym byłaby taka informacja , jeżeli tak to jak można wejść do tego menu ? A może są inne sposoby sprawdzenia ? Za wszelkie informacje byłbym wdzięczny , pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.07.2019 o 22:43, polo508 napisał:

Ma ktoś już aktualizacje do Androida 8? Niby wznowili miesiąc temu a u mnie dalej brak ?

czy ta aktualizacja jest dostępna do oreo 8 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...