Skocz do zawartości
jurekum

Zakup tv 82/85/86/88cali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponieważ nie mam zielonego pojęcia jaki tv wybrać zwracam się o pomoc. W najbliższym czasie przeprowadzam się do nowego ,,lokum''[mam troszkę czasu 2-3 msc.] i czeka mnie zakup większego tv, rozważam tylko powyżej 82cali, gdyż ekran oddalony będzie ok.5m.Oglądam zwykle wieczorem 4-5h i zwykle filmy [nc+] dodam odtwarzacz Blu-ray. Pod ocenę podaję kilka modeli  UE82MU7002T   KD85XD8505  KD-85XF8596  86SJ957V LG 86UK6500. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Sony 85XF obojętne z jaką końcówką. Obecnie najlepszy WIELKI tv. Wczoraj go dokładnie testowaliśmy więc mamy wiedzę na świeżo ;-). Cena jest wręcz atrakcyjna i nie ma tutaj żadnej konkurencji ten ekran. Jest największy i najtańszy a przy tym ma dobrą jakość obrazu.

Na drugim miejsca Samsung i tutaj na pewno wygrywa systemem Tizen względem Sony (szybki, wszystkie aplikacje, współpraca z telefonem itd itd itd). Więc pytanie na czym Ci mega mocno zależy bo MU7002 też jest dobry. LG znowu są wielkie, też mają super system ale mają trochę gorszą jakość obrazu (panel IPS, średnia czerń, hdr itd...). Ale jak mówię: Sony miażdży cena/jakość.

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, zakupiłem KD-85XF8596 wcześniej niż przewidywałem ze względu na dodatek za 1zł. Moja kolejna prośba o doradę gdyż potrzebuję jeszcze ok.50-55cali koniecznie oled do jadalni jednak w cenie raczej nie wyższej jak 6-7tyś zł. gdyż to zakup będzie na tzw. ,,umowę partnerską'' i na wyższą kwotę raczej ciężko będzie mi ich  ,,naciągnąć''. Z góry dziękuję. Mam jeszcze pytanie, czy warto trzymać 37PF9731D/10 i czy jest on cokolwiek wart. Mam go ponad 10 lat przywieziony z niemiec i w sumie mnie nie zawiódł [nie działa jedna strona ambilight]. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG OLED B7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dam znać pod koniec czerwca, jak skończę obecną umowę, czy udało się przeforsować ten zakup. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, firma wyraziła zgodę nawet są skłonni zakupić LG OLED 55C8P dokładnie ten http://allegro.pl/lg-oled-55c8p-55-inch-class-4k-hdr-smart-nowosc-i7285296871.html , teraz proszę doradzić, czy  jest jakaś wyrażna przewaga nad b7 , gdyż decydując się na ten droższy model będę musiał mocno ,,cisnąć'' obroty przez 1,5 roku trwania umowy, natomiast ten tańszy nie ,,forsował by mnie''. Z góry dziękuję za radę i proszę o szybką odpowiedż , gdyż jutro oczekują mojej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie proszę różnicę pomiędzy Samsung UE65NU8002 /UE65NU8042  

19 minut temu, jurekum napisał:

Podajcie proszę różnicę pomiędzy Samsung UE65NU8002 /UE65NU8042  

Przepraszam za zaśmiecanie, ale dopiero teraz doczytałem na forum, że to  tylko inna sieć, a sprzęt ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...