Skocz do zawartości
Maciej Koper

Samsung Q9 QE65Q9FN (2018) | TEST | Flagowy QLED LCD z technologią Direct LED

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego próbowałem nic nie pomaga. Na tym amerykańskim forum wsparcia przekazali to do techników samsunga. Trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że niby technicy szajsunga mają się tym zając, ale na szybkie ich rozwiązanie raczej bym nie liczył - jeszcze możesz taki pełny restore zrobić przez infolinię samsunga o ile tego nie próbowałeś - tylko resetuje wtedy dosłownie wszystko.. 

Edytowane przez escapers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się z tym bawić. To aktualizacja zepsuła jedna aplikacje. Inne śmigają jak dawniej nie ma problemu z połączeniem z internetem. Poczekam co wymyśla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się mimo wszystko zaktualizować TV do 1310.4. Na szczęście wszystko działa idealnie ( filmy na youtube w 4k HDR  włączają się momentalnie ). Aktualizowałem bezpośrednio z TV, nie z pendriva. Obraz jest zdecydowanie jaśniejszy, zarówno w SDR jak i HDR.  Obecnie nareszcie Contrast Enhancer mogę mieć wyłączony ponieważ nawet wtedy obraz jest bardzo jasny. Ogólnie  update bardzo na plus. Dodatkowo w trybie Game mode nadal zmiana Local Dimming nie wpływa na obraz, ale domyślne ustawienie tego trybu na pewno zostało zmienione. Obraz jest również w tym trybie o wiele bardziej poprawiony/jaśniejszy w porównaniu do poprzedniego oprogramowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważyłem pozytywy jeśli chodzi o działanie... jedyny problem to menu w ultrabox'ie z C+ po updacie nie jest już w pełni interaktywne w smarcie... a tak to pozytyw :)

Jutro sprawdzę - o ile przyjdzie PS5 z media markt  - jak sobie radzi z nowymi konsolami :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YT działa u mnie jak zawsze idealnie... Sprawdzone na najnowszej aktualizacji.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomeczki czy ktoś z Was użytwał Q9FN z PS5? Chyba mam jakiś problem - mam wrażenie że strasznie banding widać. Na innych materiałach (PS4, Netflix etc) nie widziałem tego i wątpie aby tak to wyglądało bo bym napewno zwrócił uwagę.

Czy ktoś wie jaka może być przyczyna? Odpaliłem digital clean view na LOW i trochę lepiej jest ale nadal mnie to martwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w jednej sprawie. Obecnie korzystam z TV naziemnej. Do TV mam podpięty pendriva na nagrania. Problem jest taki, że jak zaprogramują coś ręcznie np od 17:55 do 18:45 i ustawię na codziennie nagrywanie w harmonogramie nagrywania to na TVN HD nagrywa mi bez dźwięku.

Z kolei jak ustawiam nagrywanie bezpośrednio z programatora to nie da się ustawić na codzienne (ale tu chyba jest dźwięk - piszę chyba bo nagrywałem ale nie z TVN)...

W opcjach jest też coś takiego jak programator Samsung i programator jakieś web tv czy jakoś tak... Oczywiście jak się ogląda na żywo jest ten dźwięk... Czy ktoś może zetknął się z podobnymi problemami i wie o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy.

Jestem po drugiej wymianie matrycy ten sam problem po okresie letnim muszki w matrycy.

Samsung nie robił problemu, wymienił matrycę na mową, nawet ładnie świeci kolory extra, prawie brak DSE.

Ale smuży, czy to możliwe, że zamontowali mi złą matrycę. Jeszcze nie zgłaszałem tego problemu.

Ma ktoś doświadczenie z wymianą matrycy w 75Q9FN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...