Skocz do zawartości
klaus71

INPOST - uszkodzona przesyłka - brak winnego i odszkodowania bo wszystko niby zgodnie z procedurami było

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie

kupiłem grę na allegro na ps4 i przyszła rozdeptana - wysyłka przez INPOST Mini Paczka allegro 

protokół spisany przy odbiorze

wg INPOST wszystko jest ok - brak winnego i odszkodowania - bo wg INPOST wszystko zgodnie z procedurami było

w sumie nie wiem jakimi - mają jakieś procedury na uszkadzanie przesyłek i olewanie klienta?:angry2:

przesyłka ma wpisane ubezpieczenie 1000zł ale realna strata jest na poziomie 30zł 

czy ktoś może próbował się szarpać z nimi ?    

dla mnie złodziejskie podejście - bo rozumiem że zakładają że wysyłający po zapakowaniu sam rozdeptał przesyłkę

 

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo współczuję. To skurwysyństwo czystej wody. Nie miałem styczności z Inpost i zapewne po twoim poście mieć już nie będę. Ale szczerze nie rozumiem. Dostałeś zdeptaną przesyłkę i oni nie poczuwają się do winy???? Takie rzeczy, to chyba tylko w Polsce... :( 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś normalnie roszczenie przez ich stronę. Mi raz Inpost zgubił przesyłkę. Napisałem reklamację, to odpisali, że reklamację zostaje oddalona, bo przesyłka została dostarczona Poprosiłem o skan dowodu odbioru. Po kilku dniach skontaktował się ze mną ktoś inny prosząc o numer konta na jaki mają zrobić przelew. Oddali wartość przesyłki. Ogólnie dla mnie jest to najgorszy możliwy wybór jeżeli chodzi o kurierów. Paczki potrafią iść po 7 dni, gdzie kilka złotych droższy DPD dochodzi zawsze na drugi dzień. Na jakieś 200 paczek skuteczność dostawy na drugi dzień to 100%.

 

P. S. Nie licz na 1000 zł odszkodowania. Chyba, że udowodnisz w jakiś sposób wartość tej paczki np. aukcja Allegro itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...