Skocz do zawartości
dzuniorex

Brak rozdzielczości full HD oraz 4k YOUTUBE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest ktoś w stanie mi pomóc a mianowicie mam LG 42ub820v model 4K i w aplikacji YouTube nie mogę oglądać w prawdziwej rozdzielczości. Mam jedynie do wyboru Maks 720p. Dodam, że internet połączony jest po kablu 150mb/s 0e6c9317fb2961d024503fcebb1509ce.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dokladnie film moze niebyc w HD . Czy po prostu nic nie idzie w1080 czy 4k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten dokladnie film moze niebyc w HD . Czy po prostu nic nie idzie w1080 czy 4k?
Tak właśnie nic kompletnie ani razu nie było wyższej niż 720p.


Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozwiązałem. Kupiłem Xiaomi 4K Android box ;)
Serwis powiedział, że Tv odbiera 4K ale tylko przez HDMI i tv naziemnej a nie z aplikacji YouTube

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2018 o 16:13, dzuniorex napisał:

Serwis powiedział, że Tv odbiera 4K ale tylko przez HDMI i tv naziemnej a nie z aplikacji YouTube

Przydało by się aby testy na portalu uwzględniały sprawdzenie rozdzielczości aplikacji YT.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co sprawdzać. Należy przy zakupie dokładnie sprawdzić czy TV wspiera VP9 Profile 2. Wtedy z YouTube będzi 4K z HDR. jesli tylko VP9 Profile 1 to będzie 4K bez HDR. A jesli TV nie wspiera 4K z aplikacji Smart TV to jest jedynie tanim szmelcem i podstawka pod kwiatek i nie należy go kupować.

BTW pojawiają się na rynku TV, które nie wspierają rozdzielczości 4K z wbudowanych tunerów (DVB-T/S/C). 4K jedynie przez HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2018 o 10:29, pmcomp napisał:

BTW pojawiają się na rynku TV, które nie wspierają rozdzielczości 4K z wbudowanych tunerów (DVB-T/S/C). 4K jedynie przez HDMI.

Normalne nabijanie w butelkę. Gdyby nie wymiana wiedzy w internecie to było by więcej zrobionych na szaro.

Gorzej, że czasem pojawiają się informacje, że po wgraniu nowego firmware coś ubywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...